şükela:  tümü | bugün
1040 entry daha
  • 7 sezonu ortalama 1 haftada bitirdiğim dizi.
    bundan sonra yazdıklarım spoiler olduğu için 7. sezon sonunu izlemediyseniz aşağıyı okumayın.

dizi o kadar sarıyor ki merak etmeye başladım. acaba bu davayı nasıl çözecekler diye hep ipten alıyorlar neredeyse davayı.
    bu arada amerika'da diplomanız yok ise siz kanıtlamak zorunda değilsiniz onlar kanıtlamak zorunda.

--- spoiler ---

4. sezonunda biraz sıkılsamda sonradan hızlanmasından dolayı diziye bayıldım. oyunculuk çok iyi her karaktere ayrı bayıldım. kendine özgü geçmiş hikayelere dönmeleride çok iyi olmuş, böylece olayın ne olduğunu öğreniyoruz
    --- spoiler ---
  • genel değerlendirme içerir.
    --- spoiler ---

ilk bölümden itibaren tekrar izlemeye başladım ve ilk 3 sezonu çok iyi olup sonra adım adım bozduğunu düşündüğüm dizi. mike'ın dizeye katkısı yadsınamayacak kadar çok ki dizi zaten nerdeyse komple mike'ı avukat yapıp yakalanmasını önleme çabalarından ibaret gibi bir şey. dolayısıyla 4. sezondan itibaren mike'ın yatırım bankacısı olmasıyla bayağılaşmaya başladı. 8. sezonda da mike yok, rachel yok, jessica yok. ne var? harvey, donna, louis, katrina var. gerisi tırt. yeni bi abla* almışlar diziye o kadar itici duruyorki onun sahnelerini atlayacağıma şimdiden eminim.
    --- spoiler ---
38 entry daha