• bana yiyisen arap seyhlerini hatirlatiyor,bilmem bende mi bir bozukluk var..
    -$oh gusel leylaa,$ukelaa!!!
  • ismiyle huylandıran bir buton olsa da dayanamadım, bugün bastım*. zaten mühim olan ruhunun güzel olması.
  • bir entryi beğendiğine dair yüceltme butonu.
  • agamemnon dilinde fevkalade'ye yakin bir anlam ta$iyan tam anlami turkce'de olmayan bir kelime..
  • iki kardeşi vardır bunun:

(bkz: öeehh)
    (bkz: çok kötü)
  • favorilere ekle secenegi instagramin kaydetme ozelligi gibidir. o entry'i daha sonra favorilenen bolumunden okuyabilmeniz icin saklar. anonim degildir, neyi favladiginiz herkes tarafindan gorunur.

sukela ise favori butonunun solunda yer alan yukari dogru ok isaretidir. entry'i begendiginizi gosterir. bu yuzden ustten sukela modunu actiginizda en begenilen entryleri gorursunuz, bir entry hic favoriye alinmasa bile o basligin en begenilen entrysi olabilir. anonimdir, kim kimi sukelaya almis goremezsiniz.

genelde yazarlar favori ile sukelayi karistirdigi icin en begenilen entry'ler en cok fav alanlar oluyor ayni zamanda. ama fav'in tek amaci favladiginiz entry'e daha sonra kolay erisebilmeniz icin kaydetmektir.
  • artık kendisine basınca ayrı bir kutucuğu açılmıyor bu butonun. yanda bir satırcık çıkıyor oyunuz kaydedildi (geri al) diye.
  • eskiden ekşiyi açtığımızda ilk sayfada önceki yıllarda çok beğenilen bir entry karşımıza çıkardı. ben de keyifle okur şükelasını verirdim. birkaç gündür ekşiyi her açtığımda dünün en beğenilen entryleri çıkıyor. zaten her gün düzenli olarak okuyoruz dünün en beğenilenleri. şimdi ise daha önce çok beğenilen ve kaçırdığım hiçbir entryi göremeyecem. çok içime oturdu be sözlük. hiç gerek yoktu buna ssg.
  • "şukela fışkıracak toprağı sıksam şukela" mısrasındaki belirtisiz nesne.
hesabın var mı? giriş yap