şükela:  tümü | bugün
  • kendini sürünün akisina birakmis, bir ünlü/durum/olay hakkinda olusmus yargisini bir kalemde silmeye hazir, karakteri oturmamis oldugu kadar kafasi karisik, sözlük popülasyonunun en az yüzde 50'sini olusturan tatli mi tatli kardesimiz.

onlara kötü davranmayiniz.
  • şükela modu yönledirmeye çok açık. kaçtır takip ediyorum ve artık doğruluğunda emin olduğum bir olay var ki sizler de denk gelirseniz farkına varabilirsiniz.

sözlükte bazı başlıklar altında kan gövdeyi götürüyor. özellikle terörist ve sevicilerinin taraf olduğu başlıklar bunlar. bu tür başlıklara birkaç gün sonra tekrar bakın ve şükela moduna geçin. sanarsın sözlüğün hepsi terörist. seviciler özellikle düzenli çalışma yapıyor bu konuda, seri şekilde "şükela"lıyorlar.

başlığın amacına gelecek olursak; en üstteki arkadaşa* katılmamak namümkün.

şukela modunu sadece anket başlıklarında kullanması hayrına olacak olan insandır, yoksa kafası epey karışacaktır.
  • hıyarlarda da ego varmış, hıyara bak hıyara, sözlüğün yarısı karaktersizmiş.
  • en büyük etkeni bu siteye üye olup bir şeyler karalayanların kendini yazar olarak tanımlamasıdır. popülizme kapılmış ergenler de bir şey zannediyorlar işte.
  • ne yapayım sözlükçüler beni sevsin istiyorum. beni de aralarına alsınlar istiyorum. o ılık sevgilerini, şefkatli kucaklarını bana da açsınlar istiyorum.