1199 entry daha
  • 3 güne kadar sayacağım, düzelme olmazsa sileceğim uygulama.
    reklamı götümüze sokarcasına yapması gerçekten incitmiştir.
  • çok tatlış
  • reklam kokan hareketler ile kaldıracağım ios uygulaması.

edit: kaldırdım. resmi ios uygulaması ile devam ediyorum.
  • çok sevdiğim ve kullandığım bir uygulama olduğu için uygulamacı arkadaşın hakkını yiyip kalbini kırmak istemem ama paranın idealleri öldürdüğüne bir kez daha tanık mı oluyoruz dedirtmiştir.

emeğinin karşılığını bırak da uygulamayı satın alarak ödeyelim arkadaşım.
    eşşek kadar reklam görmek istemiyorum...
  • reklamsız yapılsın alalım diyen arkadaşımla aynı fikirdeyim, sildim önce hatta ekşi elma yükledim ona da alışamadım.
  • yeni yapılan güncelleme ile biraz bozmuş olan uygulama.sayfanın tam ortasına reklam konulması,favori için fazla yer ayırılması kötü olmuş.neyseki hala kullanışlı.
  • ıcine sicilan uygulama. hem de tam orta yerine. gozumu kor edecek kadar buyuk bir reklam, her sayfada karsima cikiyor.

bunun yerine onereceginiz baska app varsa mesaj atin, lutfen.
  • yapımcısına neden bu kadar hakaret edildiğini anlamadığım uygulama. evet reklam olayı cidden çok kötü olmuş ama bunun yüzünden küfür etmeye gerek yok. yapıcı bir şekilde alternatif sunulabilir. daha önce de yazıldığı gibi bağış seçeneği getirilebilir. uygulama yine reklamsız olsun ama isteyen bağış yapabilsin. eminim ki bir çok kişi seve seve bağış yapmayı kabul eder.

geliştiricisinin şikayetleri dinleyip uygulamayı daha iyi hale getireceğini umuyorum.
  • yani 2006 lı yıllar yok tabi
1014 entry daha
hesabın var mı? giriş yap