şükela:  tümü | bugün
 • 2012 yapımı shoujo tarzı anime. bir kimi ni todoke değil.
 • mükemmele yakın bir shoujo dur.konusu kimi ni todoke ye yakın olsa da aslında sadece benzerler.pek alakaları olduğu söylenemez.zira sawako korkunç göründüğü için arkadaşsız kalmış bir hanım kızımız iken bu animedeki mei arkadaşları tarafından hor görülmüş,terk edilmiş bir kişidir.yine bu animedeki aşk ile kimi ni todoke deki aşk arasında uçurumlar vardır.bence kimi ni todoke den çok daha güzel bir anime idi.saçma sapan boşluklar yaratarak ana karakterleri birbirlerinden uzaklaştırmamışar 2-3 bölüm içerisinde el ele diz dize bize göstermişlerdir.bir shoujo böyle olmalıdır bence.
  izlemeye başladığım gün bitirdim.başları komedi tarzı olsa da daha sonrasında duygusallaşıyor.animelerdeki bu duygu değişimlerini sevmeyen biri olarak gayetten güzel buldum.çizimleri çok güzeldi diyemem.ama ending ve opening müzikleri insana huzur veriyor.
  tekrar izleyeceğim bir anime.moralimi düzeltti.umarım devam sezonu olur.şu an mangası da devam etmekte.
  bir de animenin adı bile güzel. seni seviyorum de.
 • --- spoiler ---

  sukitte ii na yo
  sukitte ii na yo
  sukitte ii na yo müzikleri
  izleyebilirsiniz

  ''lise öğrencisi bir kız olan mei tachibana, çocukluğunda yaşadığı bir olaydan dolayı kimseye güvenmemiş ve hiç arkadaş edinmemiştir. bu nedenle okulda da pek sevilmez. yamato kurosawa ise okulun en popüler erkek öğrencisidir. fakat bütün kızların aynı olduğunu düşündüğü için kimseye fazla yüz vermez.

  yamato, okulda mei ile karşılaşmasıyla mei'nin farklı olduğunu düşünür ve arkadaş olmak ister. mei ise arkadaş edinmeme konusunda ısrarcıdır.''

  mei, bir akşam yabancı biri tarafından takip edildiğini fark eder, fakat yardım isteyecek kimseye ulaşamaz. son çare olarak aradığı yamato, beklemediği kadar hızlı şekilde gelir ve mei'yi kurtarır. bu olay her ikisinin hayatı için de bir dönüm noktası olacaktır. ---' türkanime özetidir.
 • aşırı şeker, yumoş, marshmallow tadında bir anime. izleyiniz, izletiniz.

  kimi ni todoke ile kıyaslayanlar olmuş. kimi ni çook bayık. burada ilişkiler çok daha gerçekçi.