şükela:  tümü | bugün
 • "milliyet gazetesi teknoloji editörü" sıfatıyla anılan, technosohbet programına katkıları olan, itiraf com ve eksisozluk'ü türkiye'deki en başarılı siteler* tanımlasıyla tanıtan başarılı insan...
 • gönderdiğiniz tüm basın bültenlerini, af buyurun kabasından okuyarak, alakasız haberler yapan, sizin bile, alla allaa.. ya bizim böyle bi ürünümüz mü varmış? ya da görsel bizim üründe, altında yazanlar alakasız?? dediğiniz, ukalalığı konusunda geleceğin yurtsan atakan 'ı olacak editör, hatta terminatör
 • öncelikle haber linkimiz verelim;
  http://www.milliyet.com/…6/09/11/ekonomi/eko01.html
  daga sonra silinirse deyu yazının bir kısmını kopyalayıp yapıştıralım;

  "ankaralı telekom!
  fuarlar firmaların tüketiciyle en önemli buluşma noktası. fuardaki stantlar da firmaların imajını tüketiciye tanıtma açısından büyük önem taşıyor. tüm dünyada firmalar dikkat çekici ve imajlarını aktaran stantlar için yüzbinlerce dolar harcıyor.
  yönetimi el değiştiren türk telekom bu yılki bilişim fuarı'na çok büyük önem verdi ve adeta bir salonu kapatarak ürün ve hizmetlerine ayırdı. fakat telekom'un bu alanda neyi anlatmaya çalıştığı hayli belirsiz. karanlık ve spot ışıklarıyla aydınlatılan salon, 80'li yılların diskolarına günümüzün türkü barlarına benziyor. telekom'un 'ankaralı' imajını yeni sahibi de henüz değiştirememiş gözüküyor."

  diyerek beni oldukça şaşırtmış ve güldürmüştür.
  80 li yılların diskoları günümüzün türkü barları diye fuar standı tarifi yapıp bu telekom'un ankaralı imajı demek hangi akla hizmettir çok merak ettim doğrusu. bravo kendisine ve istanbullu imajına, herhalde kendileri istanbul'lu olmayı çağdaş olmanın birinci kuralı sanıyor.

  ama birilerinin hatırlatması lazım bu cumhuriyet ve bütün devrimler ankara'dan yapılmıştır!
 • güngör uras a ipad ile ilgli bilgiler vermiş kişi
 • milliyet'in yeni ekonomi müdürü
 • milliyet'in 15 şubat 2012 tarihinden bu yana ekonomi servisi müdürü olan, istanbul üni. mezunu, 10 yıllık milliyet çalışanı kişi.

  türkiye ekonomisi üzerine yazdığı köşe yazılarında henüz bir derinlik göremedim. vahap munyar gibi mahalle dedikodularını ve gelişmelerini köşesine taşımaya devam edecek sanırım.