şükela:  tümü | bugün
 • bugün itibariyle chp den sarıyer belediye başkanlığını kazanan adayım. her ne yaparsa yapsın bundan önceki başkanlar nedeniyle çalışkan görünecektir ama altyapı bakımından şişli beşiktaş a yetiştirmesi için çok çalışması gereken başkandır
 • geçtiğimiz günlerde sarıyerin çeşitli merkezlerine astığı afişlerde: "oy veren, oy vermeyen; destekleyen desteklemeyen tüm sariyerlilere teşekkür ederim." diyebilen chpli belediye başkanı. bu sloganı hic yabancı gelmiyor ya umarım sonu hayırlı olur. (bkz: #11065505)
 • boğaziçi üniversitesi'nde sosyal projeler geliştiren busos ile belediyenin ortaklaşa yürüttüğü maddi imkanı kısıtlı olan öğrencilere üniversite sınavına yönelik dersler vermek amacıyla oluşturulan projeyi son dönemdeki "üniversitede türban" tartışmaları neticesinde, boğaziçi'nde kılık-kıyafet özgürlüğü sebebi ile iptal edip bir çok öğrenciyi mağdur etmiştir. üstelik bunu "busos sözleşmeye uymadı" şeklinde duyurması da cabası...

  başarılarının devamını dileriz.

  (bkz: türbanı gönüllülüğe bile engel olarak görmek)
 • fazla söze gerek yok google chrome'da search bar'a adını yazınca sırasıyla şükrü genç yolsuzluk, şükrü genç iletişim ve şükrü genç twitter sonuçlarını öneriyor.
 • 2014 yerel secimleri icin chp istanbul sariyer belediye baskan adayi gosterilmistir. gorunen o ki 2009 secimlerinde yasanandan daha yuksek bir cekisme olacak sedat ozsoyla arasinda. zira bu sefer sedat ozsoy mhp degil akp'nin adayi. 2009 secimlerinde chp %37.5, akp %31.8, mhp ise %18.1 oraninda oy almisti. mhp adayinin akp'ye gectigini dusunersek oy oranini arttiracagi asikar ancak burada asil karari verecek olan mhp tabanindan gelecek oylar olacaktir.

  ayrica (bkz: sedat ozsoy/@kimbueleman)
 • an itibariyle artı bir tv'de; akp'nin kentsel dönüşüm adı altında yapmaya çalıştığı yağmayı parmaklayan sarıyer belediye başkanı. boş bir adam değil, rol yapmıyor düz ve akılcı konuşuyor. inşaat mühendisi.
  edit;
  aynı programda yaptığı önemli açıklamalardan biri de; beyoğlu belediyesi dahil olmak üzere ibb'nin tüm sokak hayvanlarını sarıyer bölgesine destek vermeksizin, gelişi güzel getirip bıraktığını söylemesi oldu.
  sarıyer'e taksim'den kedi getirip ücretsiz kısırlaştırmış biri olarak bu konuda adamın hakkını yiyemeyeceğim. tüm imkanlarıyla hayvanlarla uğraşıyor. benim düşünmediğim esas sıkıntı ibb'nin ormanlık arazilere gelişi güzel bırakığı hayvanların kışın acıkınca merkeze indiğinde çevre halka zorlu dakikalar yaşatıyor olmasıyla alakalı.
  bunu doğal hayvan barınakları kurarak gidermek istediğini ancak bunun için ibb'nin desteği gerektiğini söyledi.
 • sürekli spam sms gönderip duran belediye başkan adayı. pazar sabahı da 8.30'da ilçedeki herkese ygs'de herkese başarılar diye sms'i gelmişti, sağolsun uyku muyku bırakmamıştı.
 • tekrar secilecek gibi gozuken sariyer belediye baskani. kendisinden memnunuz, gorevine devam etmesi temennimiz.
 • 5 yıl daha sarıyer belediye başkanı.. ezici bir oy farkı ile kazanmıştır.. 107.244 oy alarak %51.1 oranını yakalamış ve en yakın rakibi sedat özsoy'a 11.8 oranında fark atmıştır..