şükela:  tümü | bugün
  • bir süre sabah gazetesi'nde sonra da cnbce'de görev yapan son olarak hürriyet gazetesi'nde ankara temsilcisinin yardımcılığı görevini üstlenen şahıs.
  • normalde ekstrem işler yaptığını düşünmediğim ama an itibariyle tarafsız bölge'de hüseyin çelik'e ölümüne muhalefet yapması ile taktirimi kazanmıştır. hiçbir gazetecinin yüz yüze bir bakana karşı bu derece muhalefet ettiğini hiç görmemiştim sanırım.
  • bugün kaleme aldığı yazı, kaleme alınmaktan çok al şükrü'cüğüm bunu yaz gibi olmuş. kesin sende gelecek görüyoruz da demişlerdir*
    http://www.hurriyet.com.tr/yazarlar/21217083.asp
  • an itibariyle ntv'de canlı yayında tayyip erdoğan'ı son 10 yıldır hiç kimseden duymadığımız kadar ağır eleştiren gazeteci.

erdoğan'ın "benim polisim" lafından girdi, din sömürüsünden çıktı.

helal olsun diyorum.
  • şu anda medya üzerindeki baskıya karşı nefret kusmakta olan hürriyet gazetesi yazarı. helal olsun sana.
  • kendisini bugün ntv'de katıldığı programda dinledim, ve kesinlikle olayları bu kadar güzel anlayan, yorumlayan başka birisi olmadığını düşünüyorum. kendisi gezi parkı olaylarına katılan yüzlerce gençle konuştuğunu belirtti ve onları(bizleri!) gerçekten de anladığını hissettirdi!

katıldığı programdaki konuşmasının videosunu bulsam da hala anlamayan arkadaşlara izletsem diye tırım tırım videosunu arıyorum.
  • şu an başbakanin havaalanı konuşmasını ve genel durumu değerlendirdi az önce ntv'de.

gayet de güzel konuştu, akıllı konuştu.

herkes güzel güzel anlatıyor ama anlamayan anlamiyor maateessüf.
  • medyada diğer kıvıranların aksine, en net ve açık şekilde konuşan insan.
    şunun şurasında 10 kadar böyle gazeteci olsa, başka şeyler konuşur olurduk bugün.
  • an itibariyle haber aktuelde gezi parki direnisinin cok yerli yerinde ve akillica analizini yapmaktadir. duydugum en iyi analizdi diyebilirim, soylediklerine daha fazla katilamazdim.