şükela:  tümü | bugün soru sor
  • fenerbahçe'nin maça gidemeyecek taraftarlarının kombinelerini transfer edebileceği başlıktır. maç içi başlıkları gereksiz bir şekilde doldurmamak adına transfer işlemleri bu başlık altından yapılabilir. bu sezondan sonra boş tribünlere oynamak yok.

#sabırsızlıkyokfenerbahçevar #yenidenfenerbahçe
  • benimde arada talip olacağım devir işlemleridir. malum mangır çok yok oldukça burdan devralıp bir iki maça gitmek isterim.
  • nasıl olduğunu merak ettiğim transferdir. mesela kimler arasında yapılabilir bu transfer? talip er veya hatun kişinin de passolig sahibi olması zorunluluğu gerek ve yeter şart mıdır? elektronik bir transfer midir bu yoksa fiziksel olarak bir şeyleri gidip sahibinden almak mı gereklidir? kafamda deli sorular. bir renktaş hilal’e anlatır gibi anlatsa da bi öğrensek şu işin aslını astarını.
  • 14 ağustos 2018 fenerbahçe benfica maçıiçin kale arkaları hariç bir tribünden makul bir meblağdan devir bekliyorum suserlar.
  • yarınki maç icin 3 adet kale arkası hariç diğer tribünlerden kombine devrine talibim. ücret konusunda uçup kaçmayın. gişe fiyatından satıp karaborsa kasan arkadaşlar ötede beklesin. eş dost gidip izleyip gelelim. çıkarsa bir yiğit al kardeşim git eşinle dostunla diye bir yeşil ötedeyim.
  • arkadaşım tatilde olduğu için 1 eylül fenerbahçe kayserispor maçı maraton üst g blok kombinesini 100 liradan devredecek. ilgilenenler mesaj atabilirler.

edit :bilet verilmistir
  • uygun fiyata, (bkz: 1 eylül 2018 fenerbahçe kayserispor maçı)'na bilet arıyorum. devretmek isteyenler iletişime geçsin lütfen.
  • fenerium alt b blok kombine devredilir. *devredildi.
  • cok kalabalik bir ekiple kombine aldigimiz icin genelde her macta yapabilecegimiz degis tokuş

fiyat da gise fiyatinin alti olur her zaman.

maksat tribun bos kalmasin

bugun de 1 arkadasin bileti bosta isteyen yesillendirsin
  • besiktas maci icin yanyana iki bilet ariyorum, gise fiyatindan. daha once buradan devir islemi yapmistim.