şükela:  tümü | bugün
  • 20. kattan kendini atarak intihar ettiğini söylenen genç kızımızdır.
  • gazi üniversitesi 2. sınıf öğrencisi bir genç kız.

ev arkadaşına “buradan çıkamıyorum, adam bana takmış. bırakmıyor, keşke gelmeseydim” yazdıktan sonra 20. kattan düşerek ölmüştür.

(bkz: 20. kattan ölüm mesajı)

kaynak
  • yazık bu kıza, sabah hürriyette haberini gördüm de hatırladım. arkadaşı konuştukları mesajları anlatmış. böyle konuşan kızın durduk yere intihar etmesi mümkün mü? var belli ki ortada bir şeyler ama kanıtlanana kadar herkes masum ne yazık ki.
  • otopsi raporuna göre vücudunda boğuşma izleri belirlenen maktul. inşallah ölümüne sebep olanlar hapislerde çürür. 20. kat ya, korkunç. inşallah düşerken kalp krizi falan geçirmiştir de çarparak ölmemiştir :( ilgili link
  • kesinlikle gündemde tutulması gereken kişidir. otopsi raporları çıkıyor. cep telefonu kayıtları da çıktığı an o sengin piçinin tecavüz girişimi, kızı zorla sahiplenme çabası her şey çıkacak ortaya.
  • cebinde parası olduğu için adaletle tanışmayan sonra da sinirlerine hakim olamayan birinin muhtemelen öldürdüğü kişi. suç suçları getirir. umarız gerçek ortaya çıkar.
  • son görüntüleri ortaya çıkmıştır.

olan bitenin tam açıklaması yok, görüntülerin ilk kısmında herhalde zanlılardan biriyle binaya girişi, sonraki kısımda da aynı karakterin özel güvenlikle beraber telaşlı görüntüleri yer alıyor.

umarım neler olduğu bir an önce ortaya çıkar. bu sabah hürriyet'te bununla ilgili bir gelişme daha vardı ancak şu an için erişemiyorum. ikinci bir kişinin varlığından ve olay anında iki ayrı odada bulunmalarından bahsediliyor, çelişkili ifadeleri olduğu belirtiliyor ancak bunların ne olduğu açıklanmıyordu.