şükela:  tümü | bugün
 • kadıköy yoğurtçu parkında gezerken, gece 23:30 sularında parkın girişinde bir hafriyat kamyonunun altında kalarak ezilen, sonrasında da hayatını kaybeden gencecik üniversite öğrencisi. haber siteleri net bilgi vermemişler ama suçlu olma ihtimali dahi yok bence şule'nin. istanbul'da kamyonlara kurban verilen gençlerin sonuncusu oldu. dilerim soruşturma sonrası ilgili kamyon şöförü hakkında en ağır yaptırımlar uygulanır..

  http://www.hurriyet.com.tr/…nda-kalip-oldu-40103217
 • parkın icinde birini oldurecek sekilde kaza yapmayı nasıl becerdigini anlamadıgım bir kamyon soforunun kurbanı olan genc kız.

  birileri bu hayvanî kamyonları kullananlara, bisiklet kullanmadıklarını anlatsa uygun sekilde.
 • tek suçu parkta yürüyüş yapmak olan zavallı kızcağız. modern bir ülkede derhal sorumlusu bulunup cezalandırılırdı. ama terör ve başkanlık konuları ile gündem manyağı olmuş ülkemizde kimsenin umrunda olmayacak.
 • kenti koca bir şantiyeye çevirenlerin son kurbanı olan gencecik bir kadın.

  (bkz: inşaat ya resulallah)
 • adım gibi eminim soruşturma süreci ¨gözaltına alınan hafriyat kamyonu sürücüsü, savcılık tarafından serbest bırakıldı.¨ şeklinde sonlanacak.
  yazık.
  el bebek gül bebek büyüt çocuğunu, şu yaşına getir. .
  saçının teline zarar gelmesinden imtina ettiğin çocuğunu, köyünde katırdan ötesini sürmemesi gereken cahil bir orospu evladı davar gelsin kamyonla ezip öldürsün. hemde gecenin körü, bir parkın içinde ve geri geri giderken.
  düşünmesi bile ömürden ömür alıyor. ailesine yakınlarına sonsuz sabır dilemekten başka birşey gelmiyor elden.

  iki yıl sonra editi: cenab-ı allah böyle nasip etmiş
  ne yazık ki aynı cenabı allah senin gibi sperm israfının da doğmasını nasip etmiş.
 • lise arkadaşım. her ne kadar çok fazla muhabbetim olmasa da herhangi bir kötülüğünü görmediğim birisiydi. sabah bir arkadaşım ölüm haberini verdiğinde cevap veremedim.

  haberin görüntülerini ve sanırım mobese görüntülerini izlemeye içim el vermedi. haberi duyduğumda fazlasıyla üzüldüm zaten fazlasını kaldıramam.

  kamyon şoförünün en ağır cezayı alarak örnek teşkil etmesini diliyorum. ama ülkenin durumuna bakılınca tutuksuz yargılanacağına maalesef ki eminim. çünkü bu ülkede inşaatlara insan hayatından daha çok önem veriliyor.

  edit: yatacak yeriniz, yiyecek ekmeğiniz, içecek suyunuz kalmasın
 • (bkz: #60496112)
 • dur ben sorumlulara yol göstereyim:

  (bkz: o saatte parkta ne işi varmış)
 • faili ifadesi alındıktan sonra tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılmış.

  lisede bir sene aynı sınıfta okumuştuk. pek tanımadığım için çok üzüldüm gibi şeyler söylemeyeceğim ama çok şaşırdım. çok saçma bir ölüm şekli. ruhu şad olsun.