şükela:  tümü | bugün
  • kadıköy yoğurtçu parkında gezerken, gece 23:30 sularında parkın girişinde bir hafriyat kamyonunun altında kalarak ezilen, sonrasında da hayatını kaybeden gencecik üniversite öğrencisi. haber siteleri net bilgi vermemişler ama suçlu olma ihtimali dahi yok bence şule'nin. istanbul'da kamyonlara kurban verilen gençlerin sonuncusu oldu. dilerim soruşturma sonrası ilgili kamyon şöförü hakkında en ağır yaptırımlar uygulanır..

http://www.hurriyet.com.tr/…nda-kalip-oldu-40103217
  • parkın icinde birini oldurecek sekilde kaza yapmayı nasıl becerdigini anlamadıgım bir kamyon soforunun kurbanı olan genc kız.

birileri bu hayvanî kamyonları kullananlara, bisiklet kullanmadıklarını anlatsa uygun sekilde.
  • tek suçu parkta yürüyüş yapmak olan zavallı kızcağız. modern bir ülkede derhal sorumlusu bulunup cezalandırılırdı. ama terör ve başkanlık konuları ile gündem manyağı olmuş ülkemizde kimsenin umrunda olmayacak.
  • gecenin bir yarısı kızınızın bir parkın içinde ne işi vardı orada ne yapıyordu gibi sorulara maruz kalması muhtemel olan ailesine allah sabırlar versin.
  • kenti koca bir şantiyeye çevirenlerin son kurbanı olan gencecik bir kadın.

(bkz: inşaat ya resulallah)
  • adım gibi eminim soruşturma süreci ¨gözaltına alınan hafriyat kamyonu sürücüsü, savcılık tarafından serbest bırakıldı.¨ şeklinde sonlanacak.
    yazık.
    el bebek gül bebek büyüt çocuğunu, şu yaşına getir. .
    saçının teline zarar gelmesinden imtina ettiğin çocuğunu, köyünde katırdan ötesini sürmemesi gereken cahil bir orospu evladı davar gelsin kamyonla ezip öldürsün. hemde gecenin körü, bir parkın içinde ve geri geri giderken.
    düşünmesi bile ömürden ömür alıyor. ailesine yakınlarına sonsuz sabır dilemekten başka birşey gelmiyor elden.
  • (bkz: #60496112)
  • dur ben sorumlulara yol göstereyim:

(bkz: o saatte parkta ne işi varmış)
  • faili ifadesi alındıktan sonra tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılmış.

lisede bir sene aynı sınıfta okumuştuk. pek tanımadığım için çok üzüldüm gibi şeyler söylemeyeceğim ama çok şaşırdım. çok saçma bir ölüm şekli. ruhu şad olsun.
  • yazık gerçekten yazık. yürüyüş yolunda yürüyorsunuz,birden bir kamyon gelip sizi ezip geçiyor. çarpma anıyla ilgili görüntüler yayınlanmış. görüntülerden de anlaşılacağı üzere kamyon ibb'ye ait. dere ıslah çalışmalarına katılan bir kamyonmuş. çalışmalar sırasında dörtlerini yakarak geri manevrayla yürüyüş yoluna giriyor. şule de maalesef altında kalıp can veriyor 23 yaşında. ülkemizdeki hukuk nasıl yorumlar bu görüntüleri bilemem,ama benim tahminim,şule elinde telefonla yürüyordu,bu nedenle ön cephesine hiç bakmıyordu,bu sebeple asli kusur kızdadır,kamyoncu da daha napsın dörtleri yakmış geliyor,çünkü bu ülkede dörtleri yaktığında her boku yapabilirsin,durulmayacak yerde durabilir,girilmeyecek yola girebilirsin. yazık,ailesine çok büyük sabırlar diliyorum. umarım ibb bu olaya artık duyarsız kalmaz ve acılı ailenin bir nebze olsun acısını dindirebilmek adına birşeyler yapar.