şükela:  tümü | bugün
 • adım gibi eminim soruşturma süreci ¨gözaltına alınan hafriyat kamyonu sürücüsü, savcılık tarafından serbest bırakıldı.¨ şeklinde sonlanacak.
  yazık.
  el bebek gül bebek büyüt çocuğunu, şu yaşına getir. .
  saçının teline zarar gelmesinden imtina ettiğin çocuğunu, köyünde katırdan ötesini sürmemesi gereken cahil bir orospu evladı davar gelsin kamyonla ezip öldürsün. hemde gecenin körü, bir parkın içinde ve geri geri giderken.
  düşünmesi bile ömürden ömür alıyor. ailesine yakınlarına sonsuz sabır dilemekten başka birşey gelmiyor elden.

  iki yıl sonra editi: cenab-ı allah böyle nasip etmiş
  ne yazık ki aynı cenabı allah senin gibi sperm israfının da doğmasını nasip etmiş.
 • parkta yaya yolunda yürürken ibb'nin hafriyat kamyonu çarpması sonucu hayatını kaybeden masum genç. (hayır ironiye bakar mısın. parkta yaya yolunda ne olabilir ki? kamyon geçmez haliyle)

  her ne kadar change.org'un bir işe yaramadığına inansam da hala imzalamadıysanız siz de bir el atın.

  aşağıdaki cümlere okuyun bakın çıldırmamak elde değil:

  "trafiğe kapalı yaya yolunda yürürken kamyonun ezdiği idil için hâkim “... ellerindeki çamur izine bakıldığında kamyonu gördüğü ancak gerekli dikkat ve özeni göstermeyerek olayda ağır kusurunun olduğu...” dedi.

  aynı hakim, suçunu itiraf eden şoförü ertesi gün, “... şüphelinin tutuklanması halinde ileride telafisi imkansız zararların doğabileceği, şüphelinin tutuklanması için gerekli şartların oluşmadığı anlaşılmakta...” gerekçesiyle serbest bıraktı."

  evet yüce türk yargısına göre kız ağır kusurlu, çünkü ölmemek için yeteri kadar çabalamamış. halbuki kız devletin yaya yolu olarak tanımladığı bir alanda yürüyordu, ama türkiye'de orada bile dikkatlı olacakmışsın. yargı öyle diyor.... yoksa ağır kusurlusun!
 • gözü arkada kalmıştır link
 • faili ifadesi alındıktan sonra tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılmış.

  lisede bir sene aynı sınıfta okumuştuk. pek tanımadığım için çok üzüldüm gibi şeyler söylemeyeceğim ama çok şaşırdım. çok saçma bir ölüm şekli. ruhu şad olsun.
 • tek suçu parkta yürüyüş yapmak olan zavallı kızcağız. modern bir ülkede derhal sorumlusu bulunup cezalandırılırdı. ama terör ve başkanlık konuları ile gündem manyağı olmuş ülkemizde kimsenin umrunda olmayacak.
 • gecenin bir yarısı kızınızın bir parkın içinde ne işi vardı orada ne yapıyordu gibi sorulara maruz kalması muhtemel olan ailesine allah sabırlar versin.
 • kenti koca bir şantiyeye çevirenlerin son kurbanı olan gencecik bir kadın.

  (bkz: inşaat ya resulallah)
 • parkın icinde birini oldurecek sekilde kaza yapmayı nasıl becerdigini anlamadıgım bir kamyon soforunun kurbanı olan genc kız.

  birileri bu hayvanî kamyonları kullananlara, bisiklet kullanmadıklarını anlatsa uygun sekilde.
 • dur ben sorumlulara yol göstereyim:

  (bkz: o saatte parkta ne işi varmış)
 • alınan 6.bilirkişi raporunda da kusursuz bulunmuş.

  ölüm tarihi 2016. 2020'ye pek bir şey kalmadı. kızcağızın bu şekilde ölüp gitmesi nasıl insanlık ayıbıysa aradan geçen bunca zamanda yargının bir karar verememiş olması daha da büyük bir insanlık ayıbıdır. mahkemenin bir karar vermesi için ille sosyal medya iteklemesi mi gerekiyor?

  https://www.hukukihaber.net/…-kusursuz-h432823.html