şükela:  tümü | bugün
 • şule çet'in kardeşi tarafından twitter'da başlatılan etiket.

  şule çet genç bir kadın, bir plazanın 20. katından düşerek intihar ediyor, intihar denildiği için zanlı iki kez serbest bırakılıyor.

  adli tıp raporu ise şule çet'in kanında uyutucu madde, tırnaklarında bahsedilen ismin dna'sı, vücudunda boğuşma izlerine rastlıyor. kendini attığı söylenen pencere, camın kenarında ise merhumun parmak izi yok. ayrıca ters ilişkiye zorlandığı yazıyor raporda. adam serbest!

  aynı zamanda arkadaşına "adam bana takmış, keşke gelmeseydim" diye mesajlar atıyor.

  olayı detaylı okumak isterseniz buraya bakabilirsiniz

  çaresiz kardeşin twitter adresi

  lütfen elimizden geldiğinde paylaşmaya duyurmaya çalışalım, unutulmasına izin vermeyelim, varsa suçluların adaletten kolayca kaçmasına göz yummayalım.
 • vahşice katledilen sonrada intihar etti diye üstü kapatılmaya çalışılan meleklerle yanyana olan kızcağız.günlerdir tw de izlediğim zaman sinirden ağlayacaktım.para herşeye kadir bu ülkede.suçlular halen dışarda.dosyanın avukatı umur yıldırım abi herşeyi yapıyor fakat birileri halen dosyayı kapatmak için elinden geleni yapıyor.
 • twitter'da desteklenmesi gereken etiket.

  yalnız başlığı açan yazar ve ikinci entry sahibinin nicklerin dikkatimi celbettiğiini de söylemeden edemiycem.

  (bkz: burası ne garip bir yer)
  (bkz: nesi garip)
 • yazacağım şey için belki çokça eleştiri alacağım ama maalesef ki suçlu olan katledilen kızımız şule. neden suçlu biliyor musunuz? çünkü kendisine takmış bir manyağın yanında çalışmaya devam etmiş. tamam anlıyorum ihtiyacı vardı vs. ama bu ülkede manyak çok! ortalık tacizci, tecavüzcü, sapık ve psikopat kaynıyor. baktın sana en ufak bir şekilde zarar veriyor anında ayrıl oradan git başka bir yere bu sadece kadınlar için değil, erkekler için de geçerli bir durum. zira ülkenin çoğu manyak ve psikopat. umarım demek istediğim anlaşılmıştır. çünkü bu ülkede adalet yok! şule’yi öldüren oç 2 kez serbest bırakılmış 2 kez! sonra da bu ülkeden adalet bekliyoruz! ne ülkesi, ne adaleti! bu ülkede adalet yok edildi çoktan ve maalesef ki şule, katledildiğiyle kaldı.
 • arkadaslar bu etiketi gündemde tutalım. elimizden bir şey gelmese bile gündem de tutarak ailesine yardımcı olabiliriz.

  gerekirse her gün bu konuyla ilgili twit atalım. zor değil elimize yapışmaz.

  unutmamizi istiyorlar. her gün hatırlatalım. bunu yapalım en azından