şükela:  tümü | bugün
  • başlık sınırına takılmasaydık "halkbank eski müdürü süleyman aslan'ın kayıp olması" diyecektik, diyemedik.

tanım: halkbank eski genel müdürü süleyman aslan'dan bir süredir haber alınamaması olayıdır.

kaynak: http://grihat.com/…enel-mudur-suleyman-aslan-kayip/
    bir süredir abd'li gazetecilerin kulislerini takip ediyorum yakından. "türkiye'den 2 tane üst düzey yöneyici itirafçı olmayı kabul etti" demişlerdi. bunud estekleyecek tali bir çok kritik de okudum.

acaba diyorum? acaba sayın seyirciler, bizim ayakkabı kutularıyla imam hatip yapacak vatan evladımızı abd zorla itirafçı mı yapmak istedi. yazıklar olsun emperyalist abd. "muhalifim ama makama saygı"
    "muhalifim ama vatan hayini değilim"
    "türküye'nin önünü kesmek istiyorlar"
    "reza'dan bize ne amq"

hakikaten el emeği göz nuru yaptırdığımız milli irade sarayına elin abd'lisi operasyon çekiyor ya sinirden duvarları yurmukluyorum.
  • abd'nin bu yaptığı da artık yeter!!!!1!1!

resmen ülkeye taarruza kalktılar, bizim vlatlarımızın başına silah dayamak suretiyle konuşturmaya çalışıyorlar ama yemez, bu millet yemek bunu.

valla ben muhalif olabilirim ama gerekirse elime atlet, don, tişört alıp sokağa çıkmasını da bilirim!!!11!!

tanım: çok üzücü bir kayıp olmadır. rabbim kendisine zeval vermesin
  • grihat'ın haberi ancak iyice emin olmak lazım. daha dün düşündüm bu adam nerede hiç sesi soluğu çıkmıyor acama imam hatip inşaatlarında mı diye...

bu arada haberi yapan (bkz: fatma yörür)
  • adam o kadar cok rusvet yemiski allah bilir nereye kacti nerede bu paralari yiyor kimse bilemez

bırde bazilari bu yenen rusvetleri savunuyor ya allah onlarin belasini versin

her kim bu rusvetleri yolsuzluklari savunuyorsa allah gani gani belasini versin

ha bir de bunlari savunanlar kendilerine musluman diyor ya artik ne diyecegimi bilemiyorum

hem rusvet hem islam nasil oluyor lan? allahin lanetledigi hamambocekleri sizi
  • medya bulamayacak bunu kesin. bi el atıp bulalım şunu, hadi gardaşlar:))
  • nerde olmadığından hareketle nerde olduğunu bulabiliriz bence. an itibariyle eskişehir kanatlı alışveriş merkezi ilk katı temiz.
  • bulunca, türk bayrağı önünde ekranlara çıkartılıp aklanacağı için önemsiz olan hede.

yinede eskişehir espark sinema katı temiz.