1. internethaber'de yazar.
    7-11 yaş grubundaki çocuklar, hedef kitlesidir.
    hitap ettiği yaş grubuna göre "yürü be kim tutar seni" kıvamındadır; yetişkinler için ise sadece komiktir.
    internethaber'in akraba kontenjanındandır; yoksa, elbette bu nitelikteki bir kişiye "yazar oldun, gözün aydın" demezler. hatta kapıdan kovarlar, tekme tokat döverler.
  2. valla normalde özışık ve internethaber ailesine karşı bir önyargım var. ama süleyman özışık güzel bir yazı yazmış bugün türkçe olimpiyatlarıyla ilgili. milletin düşüncelerine pervasızca tercüman olmuş. bir yobazlığı gözler önüne sermiş. bu yazı çerçevesinde kensine söylemek isterim ki eline diline sağlık. senin gördüğünü bu millet de görüyor merak etme.
  3. ladyimam nikinin arkasına saklanıp klavye atatürkçülüğü yapan birinin ipliğini pazara çıkaran gazeteci.

neymiş; bu hayatta beni kimse bulamaz, kimse benim gerçek kimliğimi deşifre edemez, o yüzden ağzıma geleni söyler, elime geleni yazarım demeyeceksin aga! gün gelir biri senin güzelliğini faş eder.

bir de neymiş; bu imam hanım kızımız için linç başlatılmışmış! aga; beğenmediğin kişilere, kurumlara ağzına geleni söylersen başkası da gelir o ağzının payını veriverir... mızıkçılık yapma...
  4. secaat arzederken sirkatini söylemiş gazeteci yazar geçinen provakatör kişilik.
    kendisine hakaret edildiği iddialarını abartarak, bunları bir mazeret gibi gösterme yoluna gidip; üstelik bir de kasıla kasıla "gazeteciliğini kullanarak" kimlik tespiti yaptığını da belirtmiştir. oldu olacak, madem bu kadar etkili istihbarat ağı var güneydoğuda iddia ettiği istihbarat zafiyetini de gidermek üzere mitin bitin başına geçsin.
  5. ladyimam kim bilmiyorum ama bu adam ladyimamı mürtedlikle şuçluyor. yazısında
    '...bir muhaliften öte bir mürted olduğunu belgeledim.'

nerede hangi hukukla yaşıyorsa artık.
  6. --- spoiler ---

''senin hatan;

tartışmışsın, üstüne uzatmışsın.

yetmemiş, ki en yanlışını yapıp @ladyimam’ın kimliğini deşifre etmişsin.

bu bir tercih, twitter ortamını az çok daha iyi bildiğimden söylüyorum, ki bunu benim durumumdaki herkes bilir, bu tercihin yanlış.

bikere sen, gazetecisin, o ise bir memur, devlete bağlı. güçleriniz eşit değil.

kişisel tartışmanda haklı olabilirsin ama terazinin kefelerinin dengesiz olduğu bu noktada senin seçimin yanlış olduğundan, süreç yeni yanlışlar doğurur.''

--- spoiler ---

http://isteoylebissey.tumblr.com/…-twitterdaki-linc