• tıpkı kendisi gibi omurgasız meslektaşı engin ardıç'ın, ergenekon döneminde sağlığından olan kuddusi okkır ve uğradığı haksızlıklara dayanamayıp canına kıyan yarbay ali tatar için hiç utanmadan yazdığı dizelerle uğurlayalım kendisini:

“ayılanlar bayılanlar, merdivenden kayanlar, yurt içinde ya da yurt dışında kalbi sıkışanlar, mermiye kafa atanlar… efendiler, hesabı ödemeden nereye?”
  • kötülerin arkasından üzülemeyiz. onlardan birisiydi.
  • 'oh oldu' demem ama..
    değer miydi süleyman? üç günlük dünyada bu kadar samimiyetsiz taklalara,
    borazanlık yapmaya?
    değdi mi?
  • iyi bilmezdik. haber değeri dahi yok.
  • vergimden akp kendisine 1 kuruş aktardıysa helal etmiyorum.

iyi bilmezdim.
  • hala ölmüş insanın arkasından konuşulmaz diyenler var ulan atatürk'ün ölümünden bu yana 85 yıl olmak üzere hala adamın arkasından demedikleri kalmadı . bu sik kırıklarına anladıkları dilden konuşmanız gerektiğini ne zaman öğreneceksiniz.

sikerim böyle işi iyi ki geberip gitti kabirde cehennemde nerede ızdırap çekip yanacaksa ateşi bol olsun. allah falanda rahmet eylemesin mekanı da cennet olmasın. hakkım falan varsa da zehir zıkkım olsun.
  • internethaber'de yazar.
    7-11 yaş grubundaki çocuklar, hedef kitlesidir.
    hitap ettiği yaş grubuna göre "yürü be kim tutar seni" kıvamındadır; yetişkinler için ise sadece komiktir.
    internethaber'in akraba kontenjanındandır; yoksa, elbette bu nitelikteki bir kişiye "yazar oldun, gözün aydın" demezler. hatta kapıdan kovarlar, tekme tokat döverler.
  • önce ardıç, peşinden barlas ve bu. tek tek gidiyorlar. gidenlerin ne kadarı doğal yollardan gitti çok merak ediyorum. isimlere bakınca sanki birileri bir şeyleri temizliyor gibi. eğer bu öngörüm doğruysa kendisini desteklediğimi bilsin.
  • derince kazın kuyusun
    inim inim inilesin
    kefenin diken iğnesin
    dikenin de avradını
hesabın var mı? giriş yap