şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
2334 entry daha
  • (bkz: coming soon)
    (bkz: distopya 101)
  • doksanlarda kalmış bir politikacı tipi.
    eğer bu nefret söylemini sürdürürse kariyeri uzun sürmez.
  • hafife alinacak biri degildir. cekirdekten yetisme siyasetcidir. oyunu saglam oynuyor. erdogan sonrasina kadar tutunabilirse ak parti onun gibi ama hadi hayirlisi...
  • demokrat parti eski genel başkanı. has parti ve bbp eski genel başkanları şu anda nispeten geri planda iken kendisinin yıldızı parlamaktadır sanki.
  • ya şu mesajları atmayın artık n'olur!
    hangi kanala çıkıyorsanız çıkın, nereye gidiyorsanız gidin ama msj atıp taciz etmeyin!
    bana ne hangi kanala çıkıp konuşacağından, benim tek derdim bu mu? süleyman soylu saat kaçta hangi kanalda olacak acaba?
    yeter yaw yeter!
  • dün gece 22:19 da bana mesaj atmış ve ürkmeme sebep olmuştur. mitingleri varmış bağcılar'da, davet ediyorlar. gitmem!
  • ak parti içinde erdoğan'ın geniş gölgesi altından sıyırılıp kendisini gösteren yegane kişi. kendisini sevmem o ayrı mesele, ama şu anda bakanlar kurulunu say deseniz, damat ve soylu akla geliyor. diğerlerinin ismini bile bilmiyorum.
    damat'ın akla gelmesi malum, fakat soylu niye bu kadar kendini gösterebiliyor diye sorduğumuzda; şu anki hükümetin aslında bir koalsiyon hükümeti olduğunu, akparti, mhp, dyp (ağar) ve vatan partisi (perinçek) den oluştuğunu, ağar'ın hükümetteki adamının da soylu olduğu aklımıza geliyor.
    allah uzun ömür versin, ki yaptıklarının sonuçlarını görsün, sayın cumhurbaşkanımız politika hayattan çekildiğinde ortam damat ve soyluya kalacak.
  • türkiye cumhuriyeti içişleri bakanı. bugün saat 16.00'da bayrampaşa'da olacak kendileri. ilçelerde mini mitingler yapmakta.
  • çakma goebels.
53 entry daha