• dahiliye bakanı.
  • yandaşlarınızı sikiyor diye kudurmuşsunuz yine
  • son zamanlar da beğendiğim nadir siyasetçilerdendir.
    kim ne derse desin terörün üstüne üstüne gidiyor,
    terör uzantısı kişilere de ağzını payını veren adam gibi adamdır.
  • #107301917 bu entrimde kendisi ve geleceği hakkındaki düşüncelerimi belirtmiştim. şuanda "kabine değişikliği" haberleri dolaşmaya başladı. içişleri bakanlığından alınacağı her senaryo kendisi için kayıptır bana göre.
  • bu adamın iktidar için yapmayacağı şey yokturu hala göremeyen ahmak soylu sevicilere süleyman soylu'nun bir zamanlar tayyip erdoğan ve akp hakkında ettiği laflara bakmasını, şu anda ana avrat düz gittiği fetö için yaptığı övgülere de bir göz atmasını veririm.
    tayyip erdoğan soylu'nun istifasını reddetmiş gibi yapmış ama içerde fişini çekmiştir.
  • bekçilerin ve polislerin ,kendisini örnek aldığı politikacıdır..
  • kullanılıp atılacak bir diğer kirli iş mimarıdır. diğerleri için;
    (bkz: ahmet davutoğlu)
    (bkz: cihat yaycı)
    (bkz: zekai aksakallı)
    (bkz: efkan ala)
  • tam bir siyasi kaybeden..

2009 yılında genel başkan olarak girdiği kongreyi o yıl tam 76 yaşında olan hüsamettin cindoruk'a karşı kaybetmiş.. daha sonrada 2010 referandumunda demokrat parti hayır kararı almasına rağmen eski genel başkan sıfatıyla soylu evet kampanyalarına katılınca partisinden ihraç edilmiş..

1999'da dyp gaziosmanpaşa belediye başkan adayı olarak girdiği seçimde altıncı sırada kalmıştı. binali yıldırım gibi seçim olayıyla arası iyi değil soylunun..

bazı akp'liler erdoğandan sonraki lider olarak falan tanımlıyorlar kendisini, keşşşkeee diyorum.. keşke akp'nin başına geçse.. 1 senede bitirir partiyi :) şuan bile ak partiye dönebilecek oyları engelliyor süleyman soylu.. gereksiz yere mansur yavaş ve imamoğlu ile uğraşması ile onlara puan kazandırıyor.
  • adamın kendi hür iradesi ile istifa etmesine bile izin verilmemiş... yazık
  • berat albayrak'ın aklını almıştır. çok severim sokaktan gelen ile zengin çocuğunun kapışmasını.
hesabın var mı? giriş yap