şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
  • bir insan soyadıyla bu kadar mı uyumsuz olur
  • devlet adamı terbiyesinden uzak kişi.
  • bütün konuşmaları iç çamaşırı, kucağa oturma vb. bakanı geçtim, toplum içinde herhangi bir birey olarak konuşulması yakışıksız ifadelerle bezenmiş bakan.
  • bu sülü bir zamanlar reis'in rüzgarıyla meydanlarda seri iftiralarına karşı çıkanları karakollara çağırtıyordu.
    bu keyfilikleri bile bugün hakkındaki iddaları inandırıcı kılıyor.
    edepsizlikle birini suçlarken edepsizlik yaptığının farkında değil.
  • ben de bir zamanlar süleyman idim,
    ateşe ve rüzgara hükümdar idim,
    sanmayın sultan süleyman idim,
    galata'da körükçü süleyman idim.
  • akp adli duvarin cekirlirse yikacak tuğlasi. cekildigi an yerle bir olacak o duvar...
  • eğer iddialar doğruysa bu başlık ileride bir tarihe entry rekoru kıracak.
    iddiaların yalan olduğuna inanan varsa bana ulaşsın. peygamberliğimi ilan edeceğim...
  • sedat peker, günü gelince tutuklanacağını ve müebbet ceza alacağını iddia etmiştir.
  • terörün inine girmiş bu ülke için diyar diyar gezmiş daha iyisi olmayan adamdır ne zaman bu ülkede içimizi burkan gözümüzü dolduran bir olay oldu ve ilk o orada olmadı . bir tane adam gösterin bayramı hudutta sınırda geçirmiş ? bir tane bakan gösterin şehidini omuzunda taşıyan . tunceliye turizm turları düzenletmiş yol yapan işçiler ölmemiş doğuda atanan öğretmenler kaymakamlar şehit olmamış en güzeli doğuda yaşan o tertemiz çocuklar eğitim alabilmiş. uyuşturucuya göz açtırmamış mafyaya savaş açmış ve daha niceleri bir kez hata yaptığında istifa edebilecek kadar onur şeref haysiyet sahibi siyasi çıkarları olmayan bir vatan sevdalısı . bu kadar soysuza bir soylu yeter
  • (bkz: #123543377)