• devlet adamlığı özelliğinden yoksun bir karakter, kendisine ancak mahalle kabadayılığı yakışıyor.
    uyuşturucu satanın bacağını kırın demeci, kendi belirlediği bazı suçlar için hukuk kurallarının bir yana bırakılarak yargısız infaza gidilmesinden yana olduğunu gösteriyor. bu zihniyetteki bir adam da türkiye'de iç işleri bakanlığı yapıyor. gayet normal aslında, zira uzun bir süredir bu ülkede hukuk rafa kaldırıldı.
  • kim olursa olsun, niye bağırıyor bu adam anlamıyorum? sen tv başına geçip türk halkına bağıramazsın, makamını, kademeni sana veren onlar. biraz sessiz ol efendi.

tanım : hesapta bakan.
  • 10 küsür yıllık akp hükümetinde tek beğendiğim, desteklediğim şahıstır kendisi. burdaki liberal tayfanın çomarları kabadayı diye damgalamaya çalışsa da süleyman soylu uzun zamandır bu ülkede ‘bakan’ sorumluluğunun hakkını veren tek isim. uyuşturucu satıcılarına duyar kasan sikikleride gördük ya. vay be..
  • son dönem içişleri bakanı olma modası sanırım her an adam dövecek gibi durmak, racon kesmek, kaba olmak,bağırmak, mafya babası tarzında hareketler sergilemek olsa gerek ki, bu abimiz iyice bu hareketlere soyundu. efkan ala da böyle takılıyordu ki sonu pek iyi olmadı.
  • türk halkının şifresini çözmüş bir siyasetçidir. türk halkı sesi yüksek çıkan adamı her zaman haklı bulur. bunun yanında bir de "bam teline dokunursa" yeme de yanında yat. uyuşturucu satan insanlar tüm toplum tarafından sevilmeyen insanlar. bunun üstüne bir de beylik laflarla suçu bana atın ben hapiste yatarım demesiyle türk halkının tamamının gözünde delikanlı, iyi ve haklı insan konumuna yükselmiş oldu. annem bile haberleri izlerken "iyi demiş" dedi. gazla çalışan iyi niyetli saf bir toplumuz maalesef, aklımızın başımıza gelmesi için başımıza bir iş gelmesi gerekiyor.

kimse ilk anda "ya masum birinin bacağı kırılır da masum olduğu sonradan anlaşılırsa" demiyor. kimse "ayağını kırmak yerine cezalar arttırılsın, 50 yıl hapis yatsın" demiyor.

neden? çünkü biz zihniyet olarak çökmekte olan bir toplumuz.
  • yaşımın yettiği kadarıyla gördüğüm, türkiyenın gelmiş gecmiş en cesur , en lider vasıflıi, en donanımlı içişleri bakanıdır .
    karşıma çıksada önünde ceket ilikleme şerefine nail olsam dedirtendir .
    siyasi geçmişi ak parti başlangıclı olsa idi tartışmasız şekilde başbakanlıgın en büyük adayı idi . hatta bence tek adayı idi .
  • içişleri bakanlığı görevinde yıldız gibi parladı. erdoğan sonrası adeta ikinci adam görünümüne geldi vatandaş nezdinde. lakin sanırım bir yerlerden talimat geldi son haftalarda pek belirmez oldu. kendisini aktif olarak görmeyi isteriz. çünkü hainler istemiyorlar.
  • yukarıdan aldığı talimat ile kendisini göremeyenlerin kendisini görmeyi istemeyenlere yani yukarıdakilere hain dediği devlet adamı. *
  • rte’nin kendisine “sülüman az bi sakinleş yav” dediğini tahmin ediyorum. gündemin fokur fokur kaynadığı bugünlerde piyasada olmamasının başka bir izahı yok.
hesabın var mı? giriş yap