• video

eyyy vatandaş sen kimsin de düşünüp kendi başına değerlendirmeler yapıyorsun?
  • "sen kendin değerlendireceğine bana sor" diyor vatandaşıyla konuşurken arkasını kaşıyan içişleri bakanı..

senin karar mercii olduğuna kim inandırdı seni allah aşkına?
    oradaki görüş bildiren adamdan ne gibi bir fazla yetkinliğin var senin?
    sigorta poliçesi kesilme sesinden hoşlanan adamsın sen yahu.

gelmiş "1 milyon insan öldü orada" diyor.
    verilecek tek cevap.
    "bana ne"
  • arkadaki güneş gözlüklünün soru soranlara girişmemek için kendini zor tuttuğu belli
  • yahu adam bir konuşsaydı. bakalım ne diyecekti, merak ettim. bizim her boku bilen halkımız yine karşısındakini konuşturmuyor. yırtık dondan çıkar gibi her lafa giriyor.
    bir kere sözü kesmek adaba aykırı, daha bu basit kuralı öğrenmemiş adam, "biz onları istemiyok" diyor.
    dur bi konuşsun ya, biz de öğrenelim 1 milyon "şehit" olması ile sınırların kevgir olmasının alakasını.
  • yavrum burnunu karıştırma yavrum.
  • 18. saniyeden itibaren derin bir maden çalışması içeren video.
  • 3 sene öncesinin görüntüleri imiş. demek ki bugün aynı muhabbet olsa bir de afganlar konusunda sıkıştırılacak.
  • her türlü göçmenin sınırlardan girebileceğine yönelik vatandaşı ikna etmek için laf eveleyip geveleyen bir içişleri bakanı barındıran videodur. adları mülteci ama her bayram memleketlerindeler, savunma: "ben gönderiyorum". iyi iş beceriyorsun.
  • yine konuları çarpıtıyor. her zamanki gibi.
  • 1 milyon kişi şehit oldu diyor.
    kim göre şehit bu insanlar anlamadım.
hesabın var mı? giriş yap