şükela:  tümü | bugün
  • son zamanlarda yaptığı çıkışlarla medyada kendisine sıkça yer bulan geride bıraktığımız 65. hükümet döneminin iç işleri bakanı süleyman soylu'nun bugün açıklanacak yeni kabinede adının olmayacağı ile ilgi kulislerde söylemler var vasip şahin ismi geçiyor erdoğan kendisine görev verecek mi ya da konuşulduğu gibi görev vermez ise nedeni nedir merakla bekliyoruz.

edit : heyecan olsun diye mi yapıyonuz olum kulis ? bu dönemde kendisine iç işleri emanet
  • berat albayrak'la aralarında soğuk rüzgarlar estiği söyleniyordu.

yani, sanmıyorum.
  • cumhurbaşkanı yardımcısı olması kuvvetle muhtemeldir. yoksa gider ayak chp ye atar yapmazdı.
  • tayyip insanı hiçbir içişleri ve dışişleri bakanını afaroz edemez. bana ahmet yavukoğlu ile gelmeyin, zat-ı muhtereme gerekli gözdağı verilmiştir. soylu bey, damadın fendini yenmiştir. çünkü suça ortak edilmiştir.

kardeş kardeş geçineceklerdir, zorundadırlar. bakandır hayırlı olsundur.
  • hakan fidan'ın iç işleri bakanı olması halinde istihbaratın başına geçmesi de sürpriz olmaz bence.

böyle olabilir yani.
  • %100 eminim olmayacak. cumhurbaşkanlığı külliyesinde çaycıyım. ibrahim kalın'a çay götürürken telefonda konuştuğu kişiye "en büyük pişmanlığımız süleyman soylu'yu bakan yapmak oldu" dediğini duydum. ben içeri girince konuyu değişti. sonra bana "bir daha kapıyı tıklatmadan içeri girme" dedi.
  • ya allah aşkına şöyle başlıklar açmayın, hiç mi bilginiz yok konsept hakkında arkadaş şaka gibisiniz ya. haber sitesi mi olum burası?

tanım: soru.
  • külliyenin pvc pencere işlerini yapıyoruz. ibrahim kalın'ın odasının penceresini sökerken ''en büyük hatamız... lan bi siktirin gidin. camcısı, çaycısı iki dakika huzur yok be'' dediğini duydum. bence kesin olarak süleyman soylu kabine dışında kalacak.
  • (bkz: viran?)