şükela:  tümü | bugün
  • saksıya fesleğen gibi oturtmuş sayın bakan. ayrıca komple saksı ve bilimum benzeri laf örneği ile anlatılabilir .
  • olmayan ayar.

böyle bir ithama verilecek cevap reddetmektir. sen de şöylesin demek üstü kapalı şekilde kabul etmektir.
  • içişleri bakanı milletvekiline “senden tam tecavüzcü olur” yazıyor*. ayrıca dikkat yakalanma detayı mükemmel, içişleri bakanı bile yakalayamayıp böyle diyor, sosyal medyada gündem yaratmayı deneyin sn. bakanım yakalanır ozaman.
  • seçilmiş milletvekiline hakaret eden, bir adet atanmış kel ve bıyıklı memur içeren olaydır.

demokratik bir ülkede yürütmedeki atanmış memur yasamadaki halkı temsil eden seçilmiş vekile karşı sorumluluk sahibi olması gerekirken günümüz türkiyesinde rahatça hakaret edebiliyor.

çok soylu bir davranış.
  • bu keli diğerlerinden ayıran kısımı buldum sonunda diğerlerinin götü sıkışınca sen fetöcüsün diyor buda sen pkklısın diyor , şimdi farklı bir açıdan bakıcaz akp müslüman kardeşler yanlısı ihvancı değil mi yani rusyaya göre mısıra göre terörist oluyor soylu yada barış pkk lı diyelim belçikaya göre özgürlük mücadelecisi oluyor yada öso bize göre kızgın gençler olurken dünyaya göre terörist oluyor yada menderes 60 larda türkiye cumhuriyeti için terörist olurken 2020 türkiyesi için kahraman oluyor çokta şey etmeyin bu terörist benzetmelerini herkes bir diğerine göre çok basit terörist olabiliyor neyse
  • where's the ayar diye düşündürmüştür.
  • bir ülkenin içişleri bakanı ayar vermez, gerekeni yapar. o makam gerekenin yapılması için vardır çünkü. varsa bir suç unsuru, gerekeni yapsın. kamuoyunu boşuna oyalamasın sayın bakan.
  • soylu'yu seviyorum, böyle dizi figüranından bozma siyasetçileri ciddiye alıp cevap vermesini ise anlamıyorum. adam milletvekilliğini twitter'da geçiriyor zaten, neden en istediği şeyi yapıp cevap vererek besliyorsun ki bu yobaz komünisti.

gereksiz ayar.