• aktrollerdir.

süleyman soylunun arkasındaki kitlenin büyük gözüktüğüne bakmayın.

ankara da ne olur mansur yavaşı seçtirmeyin dedi adam seçimi kazandı.

istanbul'da binaliden çok çalıştı. sonuç? e yine seçim gitti.

cumhurbaşkanı olacak diyen var bir de. ankara da istanbul'da aday çıksa fark yiyecek olduğunu yerel seçimlerde görmüş olduk. süleyman soylunun halkta karşılığı yok. aktrollerde var sadece.
  • o kadar gündem arasında kaybolup giden şehit haberleri görmeyen kişilerdir.

milliyetçilik ve din üzerinden istediğiniz gibi kandırılan bir toplum olduğu için gücü elinde bulunduranlar bunu kullanıyor.

devletin onay verdiği belediye başkanlarını görevden almayı başarı saymak ayrı bir kategori..
  • dün akşam istifa haberi geldiğinde bütün teröristler ( pkk ve fetö dahil ) seviniyordu. belki bitirmedi ama canlarını çok yaktığı belli. sırf bu hainlerin sevinçlerini kursaklarında bıraktığı için geri dönmesine sevindim yoksa çok farketmezdi.
  • aynen soylu taramalıyla bi daldı aralara hülleeeeyyn diyerek çuçuçuuçuçuçuçuç dıkşın dıkşın booom falan sonra erdoğan üç kulvallahı bi çaktı bitti terör merör. zaten fetö pkk falan biliyosun bunların aralarında hiç yok bunlar peygamber soyu
  • terörün sorumlusunun kimler olduğunu, iplerin kimlerde olduğunu kabul edemez. gerçekleri anlayabilme, okuduğunu anlama gibi becerileri olamayan, algılarının kölesi olmuş bir zavallıdır.
    islamlıkla türklüğü, araçpa ile türkçe’yi bile ayırt edemez.
    aksini düşünen herkesi de terörist ilan edebilir. ama aynı iktidar döneminde askerimizin boğazının kesilmesi, askerimizin yakılması gibi durumları ise hiç bilmez. yokmuş gibi davranır. bedelli askerlik de normaldir onun için. ama işte bizleri de terör destekçisi addeder.
    diplomadan bağımsız farklı sosyoekonomik ve sosyokültürel özellikler gösterebilirler.
    okumamış genelde hayat üniversitesi mezunu tipler olmakla beraber, uzman hekim, akademisyen, öğretmen de vardır bu zihniyete sahip tanıdıklarım.
    maalesef varlar.
  • efkan ala zamanı ile süleyman soylu zamanı bir olmadı hiç. efkan ala zamanı patlayan bombaların süleyman soylu zamanında patlamayan bombaların sebebi suriyedir. suriyeyi biraz inceleyen neden fark var anlar.

tabi birde medya sansürü daha etkin.
  • ya kanını siktiğiminin salakları sizin gece götünüzde pireler uçuşurken bu adamlar dağda sen ben rahat gezelim diye bu it sürüsü pkklıları temizliyorlardı.şimdide sıra şehirde olan pkk düşünceli oruspu çocuklarında
  • ver gazı
  • dün akşam evde oturup uslu uslu tiyatro izlerken nasıl birden bire vatan haini ve terörist oldum ben? ??

cumartesi günü alışveriş yapmayı planlarken cuma akşamı sokağa fırlamadım. üstelik evde esmer toz şeker bitmişti.

"cumhurbaşkanının talimatıyla sokağa çıkma yasağı ilan ettik" diyen ben değilim.

yasağı açıklarken fırının filan açık olacağı bilgisini vermeyen de ben değilim.

dağıtım yapılamadığı için yüzlerce insanın maskesiz çıkmasının sebebi de ben değilim.

çıkıp "250-300 bin kişi dışarı çıktı, bir şey olmaz" diyen ben değilim. sağlık bakanını dikkatle dinleyip, bilgi alıyorum, takip ediyorum. bir kişinin onlarca kişiye bulaştıracağını biliyorum.

"bu cuma günü 2 saatlik toplu dışarı çıkma her şeyi mahvetti" diyen bilim kurulu üyesi de değilim.

bakana istifa yazdıran da ben değilim.

tek yaptığım hatta yapmadığım "n'olur bizi bırakmaaa" dememek.

ne sevinme ne de üzülme...
    sonuçta yine aynı partiden bir bakan bulacaklar zaten... beni ya da başka partiden biri yapılmayacak.

neden bakanınıza destek olmaya çalışırken sayfanızda yine chp'lileri inanılmaz hakaret ederek vatan haini ilan ettiniz?

sizin partinizin sağlık bakanı'nın her dediğine inanan ve uygulayan ben, evde tiyatro izlerken neden vatan haini oldum?
hesabın var mı? giriş yap