şükela:  tümü | bugün
 • avustralya'nın ücra bir köşesinde, medeniyetten nispeten uzak yaşayan bir göçmen. avustralya'da kırsalda yaşamanın zorluklarını ve keyifli anlarını çok içten ve detaylıca gösteriyor. doğa koşulları ile iç içe yaşama imkanını bulmuşlardır ve keyifli bir hayatları var, en azından benim için güzel gibi görünüyor. teknolojiye ve modern hayata boğulduğumuz şu zamanlarda keyifli ve bilgilendirici içerikler sunuyorlar.
  youtube kanalı için süleyman yeşilipek
 • avusturalya'nın gerçek yüzünü göstermeye çalışan iki insanın birlikte videolar hazırladığı youtube kanalı.

  melis'in süleyman'ı hep bir düzeltme çabası, onu raya sokma mücadelesi sempatik bir hava oluşturuyor olsa da süleyman'ın bu konsepte uzun süre tahammül edeceğini zannetmiyorum. yakın zamanda australian bir hanım ile nikah tazeleyebilir.

  eğer yanlışım varsa önümüzdeki videolarda süleyman bu konuya açıklık getirsin* :))
 • avustralya köylerinde 2 beyaz yakalının mavi yakaya dönüşme hikayesi . acaba gitsek ne olurduyu anlatmakta.
 • güzel bir youtube kanalı var.
  bu eğlenceli adam ve eşi avustralya'da bir köyde yaşıyorlar anladığım kadarıyla. şehir hayatına göre daha keyifli bir hayatları var gibi görünüyor. avustralya'nın doğasını, yaşadıklarını gayet eğlenceli, bilgilendirici bir şekilde gösteriyorlar.
 • youtube'da takip ettiğim ilk kanal. kanalın ilk zamanlarından beri takip etmeye çalışıyorum. eşi ve kendisi gayet samimi insanlar. genel olarak avustralya hakkında da bilgiler veriyorlar. kendilerinden baya yararlandım bu konuda. bu da teşekkür olarak burada dursun.