• "bir şey olmasaydı polis sıkmazdı biber gazı bir şey yapmışlardır kesin. devletimiz en iyisini yapmıştır." familyasından yavaş yavaş uzaklaşacak ve biraz olsun gerçekleri göreceklerdir. kendileri için bu başlayan süreç hayırlı olsun ve umarım kürtler, eşcinseller, kadınlar, aleviler ve ezilen tüm insanların haklarını savunarak devam ederler.
  • kağıthane'de yıkılan yurdun tüm işlemlerini izledim. yurt sahibinin iddiasına göre haberleri yokmuş, bina dayanıklı diye rapor almışlar. sabah şafak baskını gibi öğrencileri sokağa atmışlar. bu tabi ki ne vicdana sığar ne mantığa. ancak haber verilmişse ve buna rağmen içeride duruluyorsa o zaman çok fazla konusmamaları gerek bence. nedir ne değildir tam bilmeden atıp tutmak istemiyorum. ancak bu ve benzeri tarikatlar din ve milli değerleri gayet iyi kullanırlar ve bu bana samimi gelmiyor. örneğin şu videoda göreceğiniz gibi kapıda türk bayrağı olan binayı yıkma diye sesleniyor?! biri açıklasın ya ne alaka amk?
    kuran okutulan bina yıkılmaz diye bağıranı gördüm?! yine soruyorum ne alaka amk?
  • 10-15 seneye kalmadan itikadi olarak zannımca sönecek cemaat yazık ediyorlar kendilerine.
  • yurtları yıkılırken kelime-i şehadet getiren embesil yaratıklar! bu adamlar neyi okuyor çok merak ediyorum? polis ilk defa bu ibinelere biber gazı sıkınca dünyaları yıkıldı yavşakların!
  • (bkz: davarlar)
  • videolari bende izledim.
    sabahin besinde valizlerini hazirlayan gencecik cocuklar.biber gazi sıkmıslar.ben uzuldum gencecik cocuklarin o durumda olmasina.
    universte ogrencisi hepsi,sinavlari vardir kitaplari,laptoplari charge aletleri neleri kaldi bakalim iceride.
    simdi kimse ikiyuzluluk yapmasin,yurt binasinin niye yikildigini herkes biliyor.

yikim emri oldugu icin yikilsa bile o saatte olmaz.
    bu arada baska yikim emri verilen binalarin yikim videolarinida paylasin bir zahmet ozellikle kagithane bolgesinden.
  • (bkz: #97223203)
    biz bunları anlattık.
  • sakın akp'ye karşıtlar diye içinizden bir sempati gelmesin. akp ile bunlar arasında seçim yapsak 400 kere akp derim siz düşünün artık.
  • şucular, bucular, bilmem neciler hepsi bu ülkenin kanayan çıbanıdır. din yaşamak için bir cemaate, bir imama ihtiyacınız yok kardeşim. açın okuyun!! gerçi okusanız ateist olurdunuz...
  • entrymi tarihe not düşmek adına tekrar kopyalıyorum:
    tıpkı ;
    -menzilciler,
    -iskender paşacılar,
    -ismail ağacılar
    -erenköycüler
    -nurcular
    -ışıkçılar
    -galibiler
    -kadiriler
    -cübbeliciler
    -kıbrisiler
    ve daha adını sayamadığım, bilmediğim diğer tarikatlar gibi olan. dini para kazanmak için kullanan, fetöden doğan 100 binleri geçen kamu boşluklarına (edit:ve diğer tüm iş kollarına) yerleşmek için yukarıda saydığım diğer cemaatler ile yarışan bir çıkar topluluğudur.
    bir sonraki cemaat darbesini artık kim yapacaksa daha tecrübeli olacaktır.
    bunu da tarihe not düşeyim.
    yarın öbür gün darbe olduğunda en azından ben demiştim diyebileyim. hoş darbe olsun olmasın o zamana kadar ben ve benim gibiler zaten gariban olarak yaşayacak. en azından 2012-2013 teki fettullahçı şerefsizlerin hakkında yazdıklarım neredeyse tamamen yaşandı.
    şimdi tüm bu olayların farklı şekillerde, tüm cemaatler için de yaşanacağından korkuyorum. en azından ben kandırılmadığımın farkındayım.

türkiye'de cemaatlerin özeti :
    inandıkları allah para olan ve müritleri;çıkar sağlamak amacıyla çalışan bir inanç sistemi var gözümüzün önünde. ve en acısı bu sistemi islam üzerinden yürütüyorlar.

not: mesaj içeriğini, sadece başlığı değiştirip tüm cemaat başlıklarına kopyalarım genelde. dedim ya farkları çok yok.

@penguhan adlı yazar bana mesaj atmış. savunuyor, nereden biliyorsun sallama diye ki yazı dili hakaret içerdiği için kendisi ile zamanım olursa yüzleşeceğim mahkemede.
    ben yumuşattım dediklerini. o değil de aktroll den ne farkın var dedi ya ona çok şaşırdım
hesabın var mı? giriş yap