şükela:  tümü | bugün
  • inşallah desteklerler de hükümet bunların üstüne yürür fetöcü gibi sülöcüler de terörist olur. gerçi döner dolaşır yine ekrem'in başına iş açarlar.
  • suyun akışı nereye göre ise akan bir topluluk.
    hiçbir zaman siyasete bulasmazlar ( gözler önünde ) ama... anladınız siz
  • süleyman hilmi tunahan hazretleri inkılabın ilk zamanları kur'an'ı kerim öğretiminde üstelik kendi parasıyla tren istasyonları ile yolculuk yaparak talebelere öğretimde bulunmuş,onun sayesinde kur'an'ı kerim'in okunması unutulmamış, hizmetleri ile bugünlere gelinmiş, çok gayretli, azimli güzel bir alimdir.ilk diyanet ve imam hatipleri maksatlı bulmuş ve hoş görmemiştir. imam hatap yani odun okulu demiştir ki o yıllarda dini bozma gayreti olduğu için gayet haklıdır. sonraki yıllarda imam hatiplerden iyi eğitimli hizmetkar insanlar da çıkmasına rağmen sonraki talebelerden bazıları maalesef hala düşmanlık yapmış bu durum islami çevrelerde bu gruba biraz problemli bakılmasına sebep olmuştur. körü körüne lidere(onlar büyüğümüz der) bağlılık, islam'ın özü olan kur'an ve sünnete mugayyer görüşlere sırf büyüğümüz dedi diye anlamsız bağlılık bu insanlara olan güveni sarsmaya başlamıştır. faizi dahi hoş görebilirsiniz yeter ki hizmete katkısı olsun anlayışı ile islam'a zıt davranışları, kendi gruplarını üstün ve kurtulmuş grup görmeleri ile tamamen islam cumhurundan kopmuşlardir. hiç bir dönem ak parti'nin destekçileri olmamışlar ( sadece bir dönem o günkü liderleri antalya milletvekili olduğu dönem hariç) sürekli muhalefet etmişlerdir. bugün chp ile aralarında su sızmaz bir birliktelik vardır ve anadolu'da birçok arsa bedavaya süleymancı gruplara verilmektedir.
  • imamoğlu'nun kaybedeceğine işarettir. zira bunlar kimi desteklediyse bitirdiler. muhtarlık seçimlerinde bile böyle oldu. yazın bir kenara.
    edittu 23 haziran: hayret :)
  • iddiadan anladığıma göre bu cemaatin kendi inisiyatifi ile aldığı karardır. sadece kendilerini bağlar.