şükela:  tümü | bugün
  • burkulma,ezilme,kas gerginliği gibi kas ve iskelet sistemi hastalıklarının tedavisinde kullanılan bir jel
  • doktorun "sür sonra bandajla" dediği ama ilacın prospektüsünde "aman ha bandajlama" yazdığını farketmem ile beni büyük bir ikileme sürükleyen ilaç, jel.

zeytinyağı gibi kokar hatta ilk etapta kendisinin bir zeytinyağı olduğuna inandırmıştır beni kerata. rahatsız edici kıvamına karşın güven verir.

(sürdüm sonra bandajladım sözlük, sonum hayrola)
  • zeytinyağından bozma iyileştirici.

plus versiyonuyla ellerinizi kirletmeden jeli uygulamanıza olanak veriyor, bu özelliğiyle birçok muadilinden öne çıktı benim gözümde.

(sür bandajla işe yarıyor.)
  • birkaç yıl önce aşil tendonumu incitmiştim, geçer dedim ama geçmedi ve doktora gittim. ortopedist olan doktor bunu yazıp birkaç egzersiz önermişti, dediklerini harfiyen uyguladım, hiç bir sonuç alamadım. tam bir yıl topalladım, denemediğim merhem veya egzersiz kalmadı. en sonunda (tam da umudumu kaybedip, bununda işe yaramayacağını düşünürken) eski bir dostun eski bir tavsiyesini hatırladım (bkz: voltaren) daha ilk uygulamada müthiş bir ilerleme kaydettim tavsiye ederim.

tabi sulidin de belki çok iyi bir merhemdir, bilemem ama benimle kesinlikle ten uyumunu yakalayamadı.
  • sekiz yıldır omzumda süregelen tendon zedelenmesi ağrılarıma her defasında iyi gelen roll on deodorant kılıklı, zeytinyağı koku ve görünümlü ilaç. düşünüce, görünürde pek kendine has özelliği olmayıp, hep başka şeylere (zeytinyağı, roll on deodorant) yakınsayarak (bkz: yakınsamak) kişiliksiz görünse de kas ve iskelet sistemi ağrılarından kurtarmak konusunda koyduğu karakterli duruş sayesinde, genelde eşsizdir.
  • burkulma nedeniyle şişmiş ayak bilegime üç gündür buz, jel bilmem neler yapmadigim kalmamisti. bu sabah ortopediste gittim bana bu roll-on seklinde likit jeli yazdi.

baslarda sanki etkisi gordum basarili buldum demistim ama 20 gunluk denemenin ardindan reparil'in daha etkili oldugunu gordum.
  • topuğumdaki rezil bir acıdan dolayı kendisine meyil etmiştim 1 saat önce. sürüp , bandajladım. şu an inanılmaz derece de nefesim daraldı . çok zorlandım.
    hemen yıkadım ayağımı. daha iyiyim. kesinlikle bandajlamayın. prospektusu yoktu , internetten de ne için kullanılır kısmını okudum yalnızca. dikkat edin.

tanım: zedelenmelere , kastaki gerginliklere verilen roll-on bozması jel.