şükela:  tümü | bugün soru sor
  • efexor muadili olduğu ve bunun yerine efexor alabileceğimi ısrarla vurgulayan 3 farklı eczacıyı dinlemeyip, doktor ne dediyse o olacak diyerekten zor bulduğum anti depresan.

sorun şu ki, 37.5mg'lık tek bir tablet beni depresyonun en dip noktasına 2 günlük bir zorunlu ziyarete çıkardı. sayesinde sırat köprüsünde bungee jumping yaptım adeta.

bağğzı bünyelerde ters tepebiliyor. bilginize.
  • iki farklı psikiyatristin yazdığı ve başlayıp başlamama konusunda uzun süredir (iki ay) kararsızlık yaşadığım ilaç.. korkuyorum ulan!
  • kapsül formuyla görmeye alıştığımız venlafaksin etken maddesini çok daha küçük formda ve tablet olarak karşımıza çıkaran abdi ibrahim adlı ilaç firmasının snri grubu antidepresanı. ayrıca 225 mg'lık tek formuyla da göz doldurmaktadır. diğerleri için:

(bkz: efexor)
    (bkz: venegis)
    (bkz: veniba)
    (bkz: faxiven)
    (bkz: venladep)
    (bkz: vessril)

ha duloksetin dururken tercih eder miyim şahsen? tabi ki hayır.
  • 8 aydır abilify ile birlikte kullandığım güzellik. sanırım birbirimizi seviyoruz. majör depresyon, okb, borderline birliğine sokulup kıvama sokan çiçek. her eve lazım.

edit: meğer faydası yokmuş 2 aydır paxil, başlanıp bırakılan risperdal, zyprexa
  • 14 aydır kullandığım ilaç. çok değil, iki gün almadığımda elim ayağım titriyor.
    doktorum 225 mg'a yükseltti 2 gün önce.

orijinali için pfizer üretimi olan (bkz: efexor xr)
  • şu aralar zor bulursunuz adamlar üretmiyor ne hikmetse , eczane eczane gezmeden önce, ilk girdiğiniz eczaneye iyice sorun sizde mi yok , genel mi yok diye sonra doktorunuza gidip lan üretilmeyen ilacı ne yazıyon diyip, sakince başka bir tane yazdırın.
  • muadili olan efexor ile bulunamama sorunu aşılan ilaçtır.