şükela:  tümü | bugün soru sor
 • hatırlanırsa (ki şehit haberleri artık kolay kolay hatırlanmıyor) 16 haziran 2012 gaziosmanpaşa saldırısı olayı vardı.

  bir polis memuru yemek yerken silahlı saldırıya uğrayarak şehit olmuştu. saldırganlar iki kişi idiler ve bunlardan biri kadın idi.

  http://www.ntvmsnbc.com/id/25358789/

  -----

  sonra istanbul emniyet müdürlüğü bu saldırganların kimliklerini tespit etti ve fotoğrafları basına dağıtıldı.

  dha :

  http://www.focushaber.com/…sa-saldirganlari-v-22602

  ---

  fotoğraftaki şüphelilerden biri sultan ışıklı'dır.

  peki kimdir bu sultan ışıklı?

  20 eylül 2011 kızılay'daki bombalı saldırı olayında kumrular sokak'ta insanlara yardım etmek için orada bulunduğu esnada gözaltına alındığını beyan eden kadındır.

  bir çok kişi de bu kadının masum olduğuna inanmıştır. masum olduğunu beyan ettiği döneme ait haber görüntüleri şöyle:

  http://www.youtube.com/…f88&feature=player_embedded

  ekleme:
  http://www.haber7.com/…si-kumrularin-masum-kiziymis
 • devrimcilerin gerçek yüzünün ortaya çıkmasını sağlayan teroristtir. bunlar medyada acındırır kendilerine , el üstünde tutar medyadaki yancı bölücüler. ama allahın sopası yok. bir aralar pınar selek vardı masumane gösterilen. geçenlerde kck tutanaklarında adı geçince herşey su üstüne çıkmıştı.
 • polis katili. bu ve bunun gibiler parasız eğitim, masum yumurtalı protesto, hede hödö'yü protesto gibi olaylarda da bol bol görülebilir. tespit edilip göz altına alındığında ve tutuklandığında ise ilk verilen tepkileri tahmin edersiniz.
  "parasız eğitim için protesto yapan öğrencilere hapis şoku". bak sen allah'ın işine?
  "bakanı protestoya 1,5 yıl hapis istemi şoku" harbi mi, yemin et lan?
  "falanca eyleme katılanlar için 5 yıl hapis istemi" cık cık cık...

  tanıdık gelmedi hiç dimi?
 • sultan ışıklı'nın annesi cennet güneş, saldırganların fotoğraf ve kimlik bilgilerini basına dağıtan istanbul emniyet müdürlüğü hakkında savcılığa suç duyurusunda bulunmuş.

  suç duyurusunun sebebi kızının suçlu olmadığı halde komploya kurban edilmek istenmesi değildir. foto ve kimlik bilgisi basına dağıtıldığı için kızının can güvenliğinden endişe etmesidir.

  http://www.haberler.com/…sinden-suc-3725383-haberi/

  zamanın ötesinden edit: sıranızı bekleyin. zihniyetiniz bu teröristle aynı. ama sonunuz beter olacak.
 • suçlu ya da suçsuz olduğunu bilmem mümkün değil. umarım ki, suçlu ise cezasını çeker, suçsuz ise haksızlığa kurban gitmez.
  ancak bu ismi kullanarak (velev ki gerçekten suçlu olsun) "bu ve bunun gibiler" diye başlayıp parasız eğitim için gösteri yapan, yasal eylem yapan, siyasi iktidarı protesto eden tüm insanlar için "bunlar zaten hep teröriz" zihniyetiyle, hapis istemlerini haklı çıkarmaya çalışan totaliter rejim sevdalısı, iktidar ve polis postalı yalayıcıları gerçekten mide bulandırıcı.
 • polisle girdiği son çatışmada yaralı ele geçirilen terörist. kimilerine göre masumdu bu. kendisini suçlu ilan edenleri dava etse, istanbul'dan ankara'ya bedava döner dağıtırmış da, komploloarı boşa çıkaracağız diye slogan atmış da bilmem ne. çok güzel boşa çıkartmış hakkaten. polise ateş açanları kahraman, askere ateş açanları hain ilan etmeye kurulu skik zihniyetliler her zaman olduğu gibi bir kulp bularak, bu durumu "cemaatla ilgili kitap yazacaktı o yüzden komploya kurban gitti"ye kadar getireceklerdir eminim.

  http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/…826_940778176_n.jpg

  canım benim, tanınmamak için saçlarını da boyatmış :(
 • sözlükte akşama kadar, "falanca ülkeyi sattı, filanca hain, bilmemkim sahtekar, dolandırıcı virvirvir" diye olmadık iftiralar atanların her zaman olduğu gibi ve hiç de şaşırtmayan bir şekilde yine savunmaya geçtikleri terörist. te-rö-rist. bir insan evladından çıkmış olan varlığın, askere, polise kurşun sıkması, öldürmeye kalkması, mahkeme kararı olsun olmasın, teröristliktir, bunu yapan da teröristtir. bunu o kalın kafalara sokmak lazım, ama girmiyorsa da fazla kasmamak lazım. o harcanacak emek bir yabani at'a harcansa veli efendi'de paraya para denmez. valla bak.
 • karıncayı incitmez durumdayken polis ile çatışmaya girip yaralanıp, eli yüzü kan içerisindeyken yaşasın dhkp-c diye bağırmış.

  http://www.hurriyet.com.tr/gundem/21036241.asp

  leblebilik nohut çok güzel özetlemiş, tekrarlayalım:

  --- spoiler ---

  bu ve bunun gibiler parasız eğitim, masum yumurtalı protesto, hede hödö'yü protesto gibi olaylarda da bol bol görülebilir. tespit edilip göz altına alındığında ve tutuklandığında ise ilk verilen tepkileri tahmin edersiniz.
  "parasız eğitim için protesto yapan öğrencilere hapis şoku". bak sen allah'ın işine?
  "bakanı protestoya 1,5 yıl hapis istemi şoku" harbi mi, yemin et lan?
  "falanca eyleme katılanlar için 5 yıl hapis istemi" cık cık cık...

  tanıdık gelmedi hiç dimi?

  --- spoiler ---

  katil terörist.
 • kendisi imc tv'ye röportajlar verip masumiyeti üzene yeminler etmişti.
  annesi de adliye adliye gezip kızının masum olduğunu anlatmıştı.

  evet masummuş, hem de çok masum...
 • çatışma ve gasp sonrası yaralı yakalanıp hastaneye kaldırılırken rezil, ahlaksız ve maşa bir örgütün adını bağıran kişi.

  çok fazla değişen bir şey yok cezaevi operasyonlarında da böyle zombiye dönmüş kadınlar vardı, kurulu bebek gibi bağırıyorlardı, psikolojileri kaymış, gözler manasız bir şekilde boşluğa bakarken yırtınıyorlardı. bunun da pek bir farkı yok. kafasına doldurulan saçma sapan bir fikri sırtından polis vururak, 2 sloganla kuracağını sanan içi boş kabuklar sadece.

  koca bir hiç, koca bir sıfır. gökdelende işadamı, sokakta sırtından polis vurdu diye kendini kahraman zanneden, üstelik bunu halk adına yaptığını söyleyen maşalar sürüsü.