şükela:  tümü | bugün soru sor
 • duyular dışı algılamaya yönelik çok ciddi çalışmaları olan bilim insanı. dün akşamki programda da birçok tabuyu yıkmıştır.
 • bu beyefendi çok sabirli ve çok samimi gorunuyor. kendisine sacma sekilde sempatim var. o konussun ben dinleyeyim
 • uri geller'in ifşa olduğunu bilmeyen dünyadaki iki üç insandan biri. üstelikte doçentmiş, ne güzel. randi vakfının sitesindeki "1 million dollar challenge" sekmesini okusa demek ki; tüm kitaplarını yakıp, ünvanınıda bırakıp intihar edecek.

  kendisine bol bol düşünce gücü diliyor, biyoenerjilerimi sunuyorum.
 • twitter'da siyasi yorumlar yapmaya başlamadan önce iyiydi.
 • kral adamdır, ülkede değeri bilinmeyen şahsiyetlerden biridir. nörokuantoloji diye bir bilim dalının kurucusudur. evet, yanlış duymadınız, bilim dalının kurucusu. daha birçok değişik özelliği var ama henüz toplumun bunu anlayacak durumu yok. mesela evrenin dili adındaki sitesinde bilim tarihine damga vuracak bir devrimin yolunda taşları yavaş yavaş döşemektedir. anlayan anlar.

  tanıyın bu adamı, çok şey katar.
 • "bilinç" isimli kitabının içeriğini inceledim, gayet bilimsel görünüyor, fakat duyduğum kadarıyla son yıllarda iyiden iyiye kuantum gizemciliği saçmalığna soyunmuş. düşünce gücü, biyoenerji, telekinezi, kuantum düşünce bla bla. üzülüyorum hakkaten böyle entelektüel insanların bu durumlara sürüklenmesine.
 • şöyle bir mail atmış arkadaş ya dolandırıcı yada onun adını kullanıyorlar. , güya televizyonda realty show yapacakmış showuna yetenekli psişikler arıyor, bana güvenebilirsiniz garantisi benim diyor. ama bahsettiği bu program hangi kanalda yayınlanacak belirtmemiş, 197 gün isimli bir sinema filminden de bahsediyo arada.

  --- spoiler ---

  herkese merhabalar,
  bugün www.brandway.com.tr şirketi ile yaptığım görüşmeler ardından, artık yakında bir tv programı olacağını sevinerek bildirmek istiyorum. daha sonraki süreçte de "197 gün" sinemaya aktarılacak.

  2016 ocak ayı içinde demo ilk çekim planlıyoruz ve bu amaçla psişik yeteneği olan, tv çıkıp yeteneğini sergilemek isteyen, cesur ve başarısızlık olsa da -ki bu dda'nın doğasında var- bundan çekinmeyecek sezgileri güçlü, 6. hissi güçlü 7 kişi arıyoruz. 7 haftalık bir serüven yaşayacaklar...

  çekimler ankara'daki stüdyoda hafta sonları yapılacak ve her türlü ihtiyaç karşılanacak.
  program tamamen reality tarzında olacak. kurgu olmayacak.

  programın sunucusu naçizane bendeniz olacağım. dolayısı ile psişiklerin cesaretli olmalarını ve kendilerini koruyacağımı bildirmek istiyorum. bu konuda endişe etmesinler. bu hem ülkemiz hem de 2009 yılında çıktığımız yolda çok ileri bir adım olacak. daha sonra bunu kısa sürede alana da taşıyıp yüz yüze eğitimleri vereceğiz.

  tv programına katılmak isteyen kişilerin ekteki formu
  http://www.evrenindili.com/…es/fbfiles/files/6.docx
  doldurup tarlacisultan@gmail.com adresime maille göndermelerini rica ediyorum.

  şimdiden teşekkürler.

  dr. sultan tarlacı
  --- spoiler ---
 • kapatılan feto ünilerinin birinde çalışıyormuş ve mağdur olmuş. duru görü falan da mı gelmedi konu hakkında hocam?

  suçludur suçsuzdur bilemem tabii ama ya arkadaş hakikaten bir biz biliyormuşuz bu okulların otların bokların feto'nun olduğunu. insan nerede çalıştığını, sahibinin kim olduğunu falan bilmez mi ya? kapatılanların listesine baktığınızda mesela şaşırdığınız oldu mu?hepsi bülent arınç gibi "ayy valla o akşam farkettim" moduna geçti.

  neyse reyizin sevdiklerinlerinden sinan canan panpası kurtarır sanırım onu.
 • 22. izmir kitap fuarındaki seminerinde bir çok kez evrim teorisine inanmaktan söz edip, bir ara da dinleyiciye 'evrim teorisine kaçınız inanıyor?' şeklinde soru yönelterek bilimsel bir teori ile inancı aynı potada eritmeye çalıştığını belli eden bilim insanı. dünyanın döndüğüne, kütleçekimine ya da buzdolabından çıkardığı kaşar peynire de inanıyor mu merak konusu.
  kendisi ayrıca, bazı ayetleri örnek gösterip evrim görüşü ve kutsal kabul edilen kitaplardaki metinlerin çelişmeyeceğini savunarak kutuplar arasında pozitif bağıntılar kurmaya çalışmakta. asırlardır pozitif bilimlerin karşısında durup, dünyanın düz olduğunu söyleyip, insanların cennetten yeryüzüne geldiğini söyleyen bu dinler değil miydi?