şükela:  tümü | bugün
  • nöroloji branşında doçent doktordur. nörokuantoloji konusu ile ilgilenen, başarılı, mantıklı ve yardımsever bir beyefendi'dir.
    mütevazi'dir, hoş sohbettir, babadır, saygıya değer biridir.

http://www.kuantumbeyin.com/
  • duyular dışı algılamaya yönelik çok ciddi çalışmaları olan bilim insanı. dün akşamki programda da birçok tabuyu yıkmıştır.
  • zeki ve entelektüel görünen bir adam. haber türk'teki programı neticesinde şu an sitesinde şu anda 921 konuk ve 46 üye çevrimiçi, maşallah diyorum. ayrıca ilginç bir şekilde rüyada geleceğin daha kolay görülebildiğinden bahsetmesiyle yusuf suresindeki yusuf peygamberin rüya yorumlarını hatırlatmaktadır.
  • bu beyefendi çok sabirli ve çok samimi gorunuyor. kendisine sacma sekilde sempatim var. o konussun ben dinleyeyim
  • uri geller'in ifşa olduğunu bilmeyen dünyadaki iki üç insandan biri. üstelikte doçentmiş, ne güzel. randi vakfının sitesindeki "1 million dollar challenge" sekmesini okusa demek ki; tüm kitaplarını yakıp, ünvanınıda bırakıp intihar edecek.

kendisine bol bol düşünce gücü diliyor, biyoenerjilerimi sunuyorum.
  • twitter'da siyasi yorumlar yapmaya başlamadan önce iyiydi.
  • "197 gün" adlı romanın sahibi. romanın animasyon tanıtımı da yapılmış. https://youtu.be/qixxvgt4s_0
    kitap 1 nisan 2015'de tüm kitapçılarda bulunacakmış. kendisi 25 nisanda da izmir kitap fuarında izmirli dostları bekliyor olacak. romanın kısaca ana fikri şöyle:

--- spoiler ---
    polisiye gerilim severler için 197 gün
    yazar sultan tarlacı, bir dönem insanları televizyona kitleyen haberlerden esinlenerek hazırlanmış olduğu polisiye gerilim romanını, tuti kitap okurseverlere sunuyor.
    parapsikoloji, durugörü, psişik güçler gibi konulara meraklı olanlar için soluksuz okuyacakları bir roman olan 197 gün, korkunç bir cinayet ile başlıyor. işlenen cinayetin ardından gelişen olaylar silsilesindeparapsikolojiye meraklı bir nörolog, psişik yeteneği bulunan matematik öğretmeni, cinayet masası dedektifi komiserin yaşadıklarını konu alıyor.

akıcı kurgusu, ikna edici bilimsel zemini, ilgi çekici ve parapsikolojik yaklaşımlarıyla polisiye romanlar içinde türünün tek örneği olan 197 gün, okuyucunun elinden bırakmadan okumak isteyeceği, soluksuz bir hikaye. cinayetin ardından psişikler ile polisin arasında yaşanan gelişmelerin yanı sıra okuyucu kendini aşk ve nefret çizgisinde sürekli yön değiştiren trajikomik bir aşk ilişkisi içerisinde buluyor.
    işlediği cinayetten sonra sırra kadem basan katilin 197 günlük arayış sürecinde, polisin ve psişiklerin gerçekleştirdiği ortak çalışma ile adalet karşısına çıkarılmasıyla sonlanan kitap okuyucunun zihnini yorarken kendisini soluksuz bir serüvenin içinde bulmasını sağlıyor.
    --- spoiler ---
  • kral adamdır, ülkede değeri bilinmeyen şahsiyetlerden biridir. nörokuantoloji diye bir bilim dalının kurucusudur. evet, yanlış duymadınız, bilim dalının kurucusu. daha birçok değişik özelliği var ama henüz toplumun bunu anlayacak durumu yok. mesela evrenin dili adındaki sitesinde bilim tarihine damga vuracak bir devrimin yolunda taşları yavaş yavaş döşemektedir. anlayan anlar.

tanıyın bu adamı, çok şey katar.
  • "bilinç" isimli kitabının içeriğini inceledim, gayet bilimsel görünüyor, fakat duyduğum kadarıyla son yıllarda iyiden iyiye kuantum gizemciliği saçmalığna soyunmuş. düşünce gücü, biyoenerji, telekinezi, kuantum düşünce bla bla. üzülüyorum hakkaten böyle entelektüel insanların bu durumlara sürüklenmesine.
  • şöyle bir mail atmış arkadaş ya dolandırıcı yada onun adını kullanıyorlar. , güya televizyonda realty show yapacakmış showuna yetenekli psişikler arıyor, bana güvenebilirsiniz garantisi benim diyor. ama bahsettiği bu program hangi kanalda yayınlanacak belirtmemiş, 197 gün isimli bir sinema filminden de bahsediyo arada.

--- spoiler ---

herkese merhabalar,
    bugün www.brandway.com.tr şirketi ile yaptığım görüşmeler ardından, artık yakında bir tv programı olacağını sevinerek bildirmek istiyorum. daha sonraki süreçte de "197 gün" sinemaya aktarılacak.

2016 ocak ayı içinde demo ilk çekim planlıyoruz ve bu amaçla psişik yeteneği olan, tv çıkıp yeteneğini sergilemek isteyen, cesur ve başarısızlık olsa da -ki bu dda'nın doğasında var- bundan çekinmeyecek sezgileri güçlü, 6. hissi güçlü 7 kişi arıyoruz. 7 haftalık bir serüven yaşayacaklar...

çekimler ankara'daki stüdyoda hafta sonları yapılacak ve her türlü ihtiyaç karşılanacak.
    program tamamen reality tarzında olacak. kurgu olmayacak.

programın sunucusu naçizane bendeniz olacağım. dolayısı ile psişiklerin cesaretli olmalarını ve kendilerini koruyacağımı bildirmek istiyorum. bu konuda endişe etmesinler. bu hem ülkemiz hem de 2009 yılında çıktığımız yolda çok ileri bir adım olacak. daha sonra bunu kısa sürede alana da taşıyıp yüz yüze eğitimleri vereceğiz.

tv programına katılmak isteyen kişilerin ekteki formu
    http://www.evrenindili.com/…es/fbfiles/files/6.docx
    doldurup tarlacisultan@gmail.com adresime maille göndermelerini rica ediyorum.

şimdiden teşekkürler.

dr. sultan tarlacı
    --- spoiler ---