şükela:  tümü | bugün
 • -yeteneğinin farkındayım- , fatih terim
  -bu nasıl bir yakışıklılık böyle- , şahika koçaslanlı
  -buzda dansa katılacağı günü sabırsızlıkla bekliyorum- , gamze özçelik

  sözlüğe katılmak için uzun zamandır fırsat kollayan ve bu şansı iyi değerlendireceğine emin olduğum, kadim arkadaşımdır. seçtiği kullanıcı adı her şeyi anlatmaya yeter zaten.
 • nickini okuduğumda gülmeme sebep olan yaratıcı yazar. iyi entryler.
 • sultan üçüncü vitesten sonra tahta geçen yazar. (bkz: #15985517)
  bu yazar nickiyle ilgili espriyi yaptıktan sonra evet istanbulda 4 şiddetinde deprem oldu. önce ben koptum sonra anlattığım kardeşim sonra telefondaki arkadaşı... fay giderek kırılıyor. istanbul sınırını aşıp anadolunun ortalarına doğru yayılmasından endişe ediyoruz. insanlar yığınlar halinde sokaklara döküldü, şunu tekrarlayıp duruyorlar;

  "üçüncü vitesten sonra tahta geçmiş aslkdjaslfklflfjhskjh sultan dördüncü vitesmiş hauhauhauahu üçüncü vitesten sonra heuheuehueh"

  durduramıyoruz sayın sözlükçüler, virüs istanbul dışına sirayet etti. bu arada sirayet kelimesini ilk kez yazıyorum ben. evet yanlış yazdıysam tükür bana.
  ben princess carya, istanbuldan bildirdim, esha *
 • doğumgününü hangi ülkede kutluyor diye merak ettiğim , çok sevgili badişim, kadim dostum.
  iyi yaşamaklar olsun hep.
 • kıskanıyorum lan. en ilk benim arkadaşımdı bi kere.

  ata binerken bir fotoğrafı var. resim değil. ama resmedilse o kadar olurmuş zaten.
  at alacağım diye tutturduğunu hatırlıyorum, sonra arpasıydı, sıçmasıydı, salonda nereye bağlayacağım sorunuydu falan vazgeçti tabii.

  kızı, kızımdan küçük gerçi. ama kız babası olmanın ne demek olduğunu en az benim kadar biliyordur sanırım. dünyanın en güzel duygusu.

  sultandördüncüvites, on yıl görüşmesem, vay hocu, dedikten sonra sanki az önce görüşmüşüz gibi kaldığımız yerden devam edeceğim bir arkadaşımdır. ne yaşarsa yaşasın, ne sıkıntısı olursa olsun, bir şekilde halledeceğine inandığım.
 • katmerli ankara muhabbetlerine yelken açabileceğim elemandır.
 • güzel gülüyor. öyleki yalnızca dişleri sırıtmaz gülerken gözlerinin içi ışıl ışıl oluyor. yakışıklı, cool ve seksidir. sırdaş ve arkadaştır. içimi dışımı dökmekten ilk kez mutluyum. ayrıca yemek yemeyi seviyor ve sevdirecek galiba.
 • burada bize ekmek yok dedi, başka yerlere çalışmaya gitti. bizi yemiş sanırım. ne zaman görsem, sözlük'te şakalar komiklikler falan.

  edebiyat iyi güzel de, şiirden uzak dursun. kendini öyküye versin. geceleri deliriyor, ondan oluyor bunlar.

  (bkz: başka adamlarla başka şehirlerde)
 • yazdığı boktan hikayeleri birleştirmiş. sayfa çevirir gibi okunsun diye de altlarına bkz. vermiş. kitap gibi olsun istemiş.

  aman ne komik.

  şöyle başlıyor.

  (bkz: #23847940)
 • (#25241900)

  güzel güzel anlatan yazar...