şükela:  tümü | bugün
  • ahsen tv'ye ropörtaj vermiş olan hızlı bir sulukule delikanlısı.

"bu videoyu koymayacaksın! koyarsan izlenme rekoru kırar," demesi fayda etmemiş.

https://www.youtube.com/watch?v=44pclljrems
  • ikinci videosuyla da ahsen tv'de enteresan dakikalar yaşatmıştır. bu neyin kafası arkadaş asdhdsgadghas

https://www.youtube.com/watch?v=2u-30r0bcms
  • insana hayat enerjisi veren reis. zamanında içiyoz içiyoz bu kafaya ulaşamıyoruz derlerdi bu elemanın kafası bu tarife cuk oturuyor. bu nasıl kafa? bu nasıl rahatlık?

elemanı izlerken kendimi kolpaçino filminde hissettim. bir dönem bu ortamlarda çok bulunmuştum o günleri hatırladım özlemişim sokak jargonunu. para-kene eşleşmesini duymayalı da baya olmuştu.

arkadan elemanların şarkı söylemesi reisin bir anda röportajı bırakıp onlara eşlik etmesi sonra tamam kes diye milleti susturması, zeytin, şu yetim bu aç,çöpçü muhabbeti efsane. patlıcan köz mühabbeti biraz soru işareti gerçi bir tahminim var, şu akp 2023 diyip 2026 da zengin olcaz muhabeti ha keza öyle neden araya 3 sene koydu bilinmez.

alın bu adamı sıradaki kolpaçino filmine, survivor'a harcanmasın.
  • son hedef tvde çıkacakmış reis. seyirciye de rambo dedi bülent yaprakoğlu'na da atar yaparak tanıtım yaparak yine gülmekten yarmış adam.

https://www.youtube.com/watch?v=sfith_ypouk
  • ''her daim terso ama her daim kafa.''
    doğaçlama mizah yeteneği ve jargona ölümüne hakim oluşu, üstüne bir de ahsen tv yi trollemesiyle kırıp geçiren sulukuleli. kendisinin ahsen tv deki ilk röportajı efsanedir. biz izlerken ne kadar eğleniyorsak o röportajı verirken on kat daha fazla eğleniyor belli. sonrakilerde de çok iyi videolar var ancak bazılarında kasıntılık var. yine de ara ara kopartıyor hepsinde. o kesin. ilk röportajından bazı alıntılar:

rambo: romanlar niye bu kadar neşeli?
    candan: abi zeytin yok evde.
    rambo: nası yani?
    candan: yok, günlük yaşıyoruz.

rambo: soyunuz neredne geliyo?
    candan: soyumuz uzak, çok uzak, mısır'dan, balaban köyüden geliyoruz. anladın mı? mısır'dan, çok para var ama alamıyoruz tersoluk var.

ramboya hitaben:
    ''2023 e kadar. 2026 da zenginsin. bak böyle giymiycen dandik ayakkabıyı, orjinalı çakıcan, şugar çakacaksın, kaliteli, marka. ondan sonra anladın mı deri ceketi değiştireceksin kürk giyeceksin, benzin anında düşücek, petrol düşecek anladın mı? o zaman anında kalkınacak. sen kirada mısın? kirada değilsin evin olacak senin. anladın mı bilader? toki o zaman bedava dağıtacak evleri. bor madenleri bedava çıkartacağız (rambo bile dayanamayarak ''nerde o günler dayı ya ağzım sulandı'' der) çıkartacağız ya her şeyi çıkartacağız.''
    bugüne kadar gördüğüm en ironik ak parti trollemesidir bu.

alaycı biçimde ve pis bir şekilde sırıtarak -aslında eleştirerek- ramboya:
    ''hoşuna gidiyo di mi böyle röportajlar hoşuna gidiyor he?''

rambo: bombalar patlıyor biliyorsun, her yerde şehidimiz var ne olacak bu ülkenin hali?
    candan: putin var ya putin kodoş olmuş. obama kardeşimiz diyip arkadan vuruyor. ben nabayim?
    rambo: nabıcaz biz?
    candan: bana anlat sen nabayim ben?
    rambo: nabıcan dayı?
    candan: nabıyim moralim çok bozuk ağlıycam şindi.*
    rambo:niye
    candan: tersoluk var bombaya geldim*

(kamera arkasındaki birini işaret ederek):
    candan: aaa şahin başkanım hoş geldin, kendisi başkan. dolandırıcı. sakın para verme. bak sana söylüyorum para sakın verme!
    rambo: neden?
    candan: e dolandırır...