şükela:  tümü | bugün
 • cumhurbaşkanı yeni danışmanlarından bir tanesi. millet yetkiyi verdiğine göre bize ne yemek düşer hepimiz biliyoruz, bu milletin üzerinden böyle hacamatçı danışmanları eksik etme allahım. hayırlı uğurlu olsun, ardına bakmadan keyifle harcasın.

  link
 • hakkında internette bilgi bulamadığım cumhurbaşkanı danışmanı oluşundan mütevellit geçmişteki bilgi, birikim ve tecrübesini merak ettiğim hanımefendi.

  küçük ölçekli şirketler bile kritik yerlere tecrübesiz eleman asla almazken cumhurbaşkanı danışmanı olacak kişi illa ki belirli bir tecrübe ve geçmişe sahiptir diye düşünüyorum. bu yüzdendir geçmiş tecrübesini merak edişim.
 • özgeçmişi şöyle imiş:

  "sümeyra merve kılınç 2010 yılında ürdün üniversitesi arapça-ingilizce psikoloji bölümünden mezun oldu. dergi ve haber portallarına psikoloji, beslenme ve sağlık üzerine yazı ve çeviri haberler hazırladı, sade hayat e-dergisinde editörlük yaptı. 2011- 2014 yılları arasında nhı istanbul doğal sağlık enstitüsü'nde beslenme ve doğal yaşam danışmanı olarak çalıştı. 1. ve 2. uluslararası kupa terapisi sempozyumu organizatörlüğünde yer aldı. doğal sağlık derneği'nin kurucu üyeliğinde bulundu.

  2013-2015 yılları arasında istanbul üniversitesi cerrahpaşa tıp fakültesi tıp tarihi ve etik anabilim dalında yüksek lisans eğitimini tamamladı.geleneksel tıp, anadolu halk tıbbı, islam tıbbı, geleneksel ve doğal beslenme, açlık tedavisi, ekolojik psikoloji, doğal doğum ve doğum psikolojisi alanlarında çalışmalarını sürdürmektedir."

  bu özgeçmişe göre ne alanda cumhurbaşkanlığında danışman olduğu merak konusudur.