şükela:  tümü | bugün
  • akp kütahya milletvekili hüsnü ordu’nun kızı.

--- spoiler ---

milyonlarca genç iş ararken, akp kütahya eski milletvekili hüsnü ordu'nun kızı sümeyra, sınavsız ve açıktan atamayla kütahya belediyesi özel kalemi'nde işe girdi. ancak ankara'da yaşayan ve internet üzerinden kedi satışı yapan sümeyra'nın işe gitmediği ortaya çıktı. aydan aya hesabına yatan maaşını ise düzenli olarak aldığı iddia edildi.

--- spoiler ---

https://www.sozcu.com.tr/…ada-kedi-satiyor-2687215/

eğer gazete haberi doğruysa, büyük rezalet.
    ama akp türkiyesi'nde şaşırtıcı mı? hayır tabi ki.

ben şahsen akp'li olsam, akp'ye oy veren bir vatandaş olsam, her gün vicdan azabı duyar uyuyamazdım.
  • tanım: hakkında ilginç iddialar öne sürülen kişi. (bkz: ateş olmayan yerden duman çıkmaz)

işsizlik ve geçim sıkıntısı nedeniyle yaşanılan intihar vakaları yanında hayatın renkli(!) yüzünü gösterenler de mevcut. atanamayan ve psikolojik baskıya dayanamayan genç intihar ederken atandığı işe gitmeyip baba parası(!)yla yolunu bulanlar da var.
    (bkz: ibretlik bir hikaye bu)
  • habere göre aynı anda; hem devlet memurluğu yapıyor, hem paris'te geziyor, hemde kedi satıp para kazanıyor. hepsini aynı anda yapabiliyor. başkalarının çocukları da atanamadigi için intihar ediyor.
  • kul hakkı yemenin haram olduğu dine inanan insanlar tarafından, müslüman oldukları gerekçesiyle yönetime seçilen partiden vekil olan kişinin kızı.

ne yani onlar da mı çalışarak maaş alacak, o zaman ne anlamı kaldı ki hükümet olmanın, destek vermenin.
  • işe gitmeden maaş alan türbanlı.
    "ekonomik savaş" bunlara uğramamış anlaşılan.
  • seçime 1 ay kala bilecik belediye başkanı selim yağcı'nın sevgili kerimesi hatice ecem gezer, son sıradayken 9 kişiyi eleyip atandı. işin garibi mülakata kendi dışında gelen olmadı. adaylara ne olduğu bile bilinmiyor.

bu durum haberlerde falan da çıkınca selim efendi vekilliğe aday adayı oldu. ilk sıradan aday gösterildi ve şu anda milletvekili. torpil olayı link

dindar kardeşimiz hüsnü ordu'nun ve sevgili kerimesi sümeyra ordu'nun da daha üst kademelere gelmesini diliyorum.

bu millet müstahak (nokta)
  • ayıptır ya utanmazlığın bu kadarı da olmaz. torpille binlerce insanın hakkını yemişsin. bu boku yemişsin bari git hakkını ver. bunlar müslümansa ben bir ateist olarak direk cennetliğim yemin ederim.
    babası ve hanımefendi için biran önce işlem başlatılırsa bu ülke için biraz umutlanmaya başlarım.
    edit: umarım onu atayanlar, atanmasına aracılık edenler hatta rapor veren doktorlar dahil herkes cezasını çeker. hırsım geçmedi resmen ya. erdoğan bir de burası çatladıkapı mı diye soruyor. değil mi?
  • devletin bug'unu bulmuş vekilin arsızlığıdır

*bunlardan çok var maalesef :(

edit: @e23 iletti
    25 yaşında bakan danışmanı olan vekil çocuğu
    hacettepe tıp'a yatay geçişle giren bakan kızı
    gibi
  • başı kapalı müslüman. onlar cennete gidecek. biz ise içki içtiğimiz için cehenneme...
  • elhamdulillah mesai saatlerinde paris'te pozlari türbanla veriyor. türbanı var yapabilir. türban olmasa sıkıntıydı ama cok şükür var. türban demiş miydim? türban her şeyi aklar çünkü. bu millete her sey müstehak.