şükela:  tümü | bugün
  • yüzün falan net olmadığı bir fotoğraftan o olduğu nasıl anlaşıldı anlayamadım.
  • 17 mayıs 2018'de taekwondo federasyonun yaptığı açıklama

2. madde de yazılan " olayda olduğu iddia edilen bayan sporcunun orda olmadığı, orada bulunanın kişinin sporcu dahi olmadığı" ifadesi bizim yeterli olması gerekiyor.

düşünceleri bir kenara bırakırsak bu kıza bu iftirayı atanlar, sosyal medya da yayılmasını sağlayanların peşi bırakılmamalı.
  • bursalı ama sanırım beşiktaş taraftarı. en sevdiği takının da şu olduğunu düşünüyorum.

(bkz: beşi bir yerde)
  • bu kız milli sporcu. sevenleri var. insanlar hakkında bilgi edinmek için googleda arattığında sizin bu iğrenç entrylerinizi görmek zorunda değil.

kızın o kız olduğu kesin değil fotoğrafta hiçbir şey belli değil. eğer kız manevi tazminat davası açarsa ne bok yiyeceksiniz?
  • kim olduğu, ne olduğu, nasıl olduğu, belli olmayan bir olay üzerine kimi karaktersiz ergenler tarafından sosyal medya ve sözlükte ifşa edilmesi sonucu kariyeri ve hayatı karartılmakta olan milli sporcumuz.

neden? bunu neden yapıyorsunuz? bu olanlar üzerine sümeyye iloğlu "rızam yoktu", "tacize uğradım" veya "o fotoğraftaki ben değilim" derse hukuken düşeceğiniz konumu ve göt tutuşmasını şimdiden görür gibiyim. uyarıyorum, yarın göt korkusuna koşa koşa sileceğiniz entryler yazmayın.
  • milli tekvandocu.

gerisi kimseyi ilgilendirmez.
  • milli tekvandocudur.
  • (bkz: sümeyye'nin kasedi geliyor)

edit: serbest çağrışım engellenemez... bkz'ın için dolu... kızın ferresi çıksa da izlesek kafasında olduğum mu zannediyor nedir... bu ne sığ okumadır anlamadım gitti...
  • (bkz: amanda todd)
    bu basliga yazmadan once bir goz atin.
  • 1996 doğumlu milli sporcu