şükela:  tümü | bugün soru sor
 • hazır bazıları atatürkçülük maskelerini takmışken yargılanması gereken,
  insan olmayı başaramamış yaratık

  kaynak
 • tahsil bile bir yere kadar,insanın özü düzgün olacak arkadaş.ekşide gündem olmamış diyeceğim de her atatürk düşmanını gündem yapsalar site çöker.
 • ailesinin islamı öğretemediği karabük üniversitesi teknoloji fakültesi endüstriyel tasarım mühendisliği öğrencisi. kimin cehennemlik, kimin cennetlik olduğuna allah adına karar verecek kadar müslümanlıktan uzak biri.
 • iç savaş çıksa düşmandan önce ilk sıkılacak organizma güruhunun üyesi..
  bunlar varken dışarıdaki düşmana gerek yok..

  atatürk olmasaydı 70'lik dedenin yatağındaki 3. obje olacağının farkında olmadan dalga geçiyor o kıt aklıyla, aklı sıra..
 • (bkz: sümeyye'ye 20-25 gibi gitmesi lazım)

  20-25 iq lan. içiniz fesat sizin. zira kendisinin iq seviyesi 5'lerde falan şu an. hayır şu olayı tayyip için yapsan sırf deneme amaçlı bak sonunda neler oluyor diye anında 98.kuşaktan akrabana kadar bylock bulunu bilmem ne. sonun silivri olur.

  bu hanım kızımız şimdi evde popi oldum diye zevkten dört köşe oluyordur. ne de olsa atatürk'e saldırmak da savunmak da moda şu aralar.
 • evinde popi olduğu için dört köşe olamayacak kişidir.
  yani;
  1. inandığı allah'a şirk koştuğu için
  2. sapkın olduğu (savunduğu şey ile yaptığı şey arasındaki uçurumu göremediği) için
  3. hakaret ettiği kişinin, kadın haklarını bir çok avrupa ülkesinden önce kendisine vermesine rağmen nankörlük ettiği için
  4. küfür ettiği kişi cumhuriyeti değil, şeriatı seçmiş olsaydı, sorf sosyal medya hesabı açtığı için klavyenin götüne gireceğini göremediği için
  pek öyle dört köşe popi olamayacaktır.
 • gg olmadan tanım yapmanın imkansız olduğu bir tür organizma. hakaret ettiği adam olmasa şimdiye kadar çoktan zengin bir şeyhe peşkeş çekilmiş olacağının farkına varmaktan aciz bir şey.
  (bkz: buna insan diyenin amk)
 • kemalistlere tuz doluymuşçasına avuçlarını yalatacak mücahide. kelle aldığınız devirler bitti, açtığı hakaret davalarının celpleri elinize ulaştığında “biz ettik sen etme” diye ayaklarına kapanacaksınız bu kızın.

  adamlar o kadar cahil ki hakaret nedir, ne hakaret kapsamına girer zerre kadar bilgileri yok. için rahat olsun sümeyye bu işin sonunda altına güzel bir otomobil çekersin, bir de tatil yaparsın.