şükela:  tümü | bugün
 • ürünleri ile kırık kalpler hariç her şeyi onarabildiklerini iddia eden alman menşeili yapıştırıcı firması. özellikle all purpose isimli epoksi macununun hayat kurtardığını söylemek abartılı olmaz. kullanımı:
  mavi ve sarı renkli iki ayrı macun birbirleriyle karıştırılır ve yapıştırılacak olan iki madde arasına yerleştirilir. 3 saat sonra donduğunda, çekiçle bile kırması çok zordur. yapıştırıcıdan ziyade -özellikle- dolgu malzemesi olarak kullanılır. radyatör deliklerinin kapatılmasına kadar birçok alanda kullanılan ürün, -30 iel +200 derece arasında güvenli olarak kullanılabilir. kuruduktan sonra zımparalanabilen, delinebilen veya boyanabilen bu muhteşem macun (kendimi vapurda ya da trende bir şeyler satıyormuş gibi hissettim) o anda lazım olmasa bile, bir gün mutlaka lazım olabileceği düşünülerek ilk görülen yerde (muhtemelen o yer hırdavatçı olacaktır) alınmalıdır.
  basın bülteni tadında oldu ama idare edin.
  not: notebook tamiri ile uğraştığım günlerde, özellikle kırık kapakların tamirinde sıkça kullandığım bir üründü.
  bir de internet adreslerini vereyim de tam olsun:
  http://www.sun-fix.com/
 • tek kelimeyle "deli" bi ürün. bi çok çeşidi de varmış her derde deva yani. gümüş vazomuzu öyle bi yapıştırdı ki bi daha herkül gelse ayıramaz herhalde. herkese uygun bi çeşidi vardır mutlaka. çantama atasım pamuklara sarasım geldi.çok sevdim be sözlük.
 • yapıştırma olayında çok başarılı. çatlak bir hortumun yenisini bulamamam sebebiyle kara kara düşünürken gidip konuştuğum bir arkadaşın tavsiyesiyle alıp uyguladım, sonuç harika. bir de bu kadar kötü kokmasa meret.
 • küçük kardeşi (bkz: sugru)
 • psikopat seviyede faydalı bir ürün. daha önce çok yerde kullanmışlığım var. en son kalorifer tesisatında kullandım. tesisat yaklaşık 40 senelik. sürekli borular bir yerden patlıyor. tesisatçı geldi bir kısmını yeniledi ama ek yerinden patlıyor orasını yapıyorsun başka yerden. bir noktada demir boruyla plastik borunun birleşim yeri çok ters kaldı flanş kaynatıyorlar su kaçırıyor. bunlara teknisyen olarak sun fix önerdim. fakat kamiller yağlı ellerle gelişi güzel yapmışlar olmadı 2 defa daha kaynattılar. sıcak su nedeniyle borular genleşince kaçırmaya başladı yine. alırsın hali hazırda kenara attığım çeyizlik sun fix i boruya düzgünce uygularsın. şimdi sıfır gibi oldu. elimden gelse bütün tesisatı sun fix ile kaplıycam o derece seviyorum namussuzu.
  bi kaç defa şaka maksatlı komşuların demir kapısını yapıştırdım balyozla açtılar. o derece şakacı bir mamul.

  ayrıca ucuz olmasına karşın son derece profesyonel bir üründür. su alan tekneye alttan dalgıç gibi dalıp çatlak yeri sıvamalık modelleri var. nemli yeri bırak deniz altında uygula o derece.
 • dün itibariyle deli gibi arayıp da bulamadığım ürün/markadır. düşünün ki koskoca tekzen'de bilem yok idi. bugün mahalle arası bir nalbura girdim, adam ayar vermeye kalktı dedi ki sun fix bir markadır ürün değil (sağol varol, ne diyem), akabinde de muadili bir türk ürün verdi. demin anaokul günlerime döndüm, macun yoğurdum, uygulamayı yaptım, bakalım sonuç ne olacak, yarın sabah bir yoklama çekeceğiz artık vileda sapının dibine. buralar editlenir.