şükela:  tümü | bugün soru sor
  • noble my love sayesinde keşfettiğim güney koreli yüzücü, oyuncu. dizide bayıldım soğuk nevaleydi ama bayıldım yani, dizideki abs sahnelerinde arkada hallelujah çalmasıyla dizi beni benden aldı zaten. arkasından oh my venus'de acılı dertli sakin boksörü oynamış bildiğin yan taraflarda gözüküyor arada ya dedim bu adam niye arkadalar da takılıyor daha ön plana çıkması gerektiği halde. ve bildiğin adam kendini bulmuş ahanda beklemiş beklemiş öyle bir dizi de yer almış ki yaprak dökümü gibi o kadar kalabalık bir castın içinden parıl parıl parladı en sonunda kim sangmin rolüyle. hiçbiri izlenmese bile five enough yada * dizisinde bu adam izlenmeli manyak bir enerjisi var. zaten kimse diziyi tamamen izlemiyor herkesler sadece bu çift için izlemiş. misal
    ''ı would watch an entire show with just sangmin and yeontae... ı don't need any other story line :d''
  • oh my venus, noble my love ve my secret romance’te arzı endam eden kdrama oyuncusu. rol arkadaşı song ji eun’la çıktığına dair söylentiler var. kendisi eski yüzücüymüş.
    bence lee min ho’yla birlikte en karakteristik yüzü olan koreli, ve aşırı underrated.
  • lee min ho ile oynadığı faith dizisinde keşfettiğim oyuncudur. hatta izleme sebebim. az sahnesi vardı ancak belirtildiği üzere enerjisi çok iyi bir oyuncu. aksiyona çok iyi gidecek yüzü ve tipi olmasına rağmen inatla romantik komedilerde oynatıyorlar adamı. five enough' ta en tatlı rolünü oynamış. izlemelere doyamıyorum
  • dramafever kapanmadan önce, bolca reklamı yapılan bir webdramada rol almıştı. ancak site aniden batınca, dizi asla yayınlanmadı. anlaşılan sung hoon'a parasını da ödememişler. yapım şirketine dava açmış.

aslına bakılırsa geçen yazdan beridir bu dizi için bekliyordum. dolar bu kadar fırlamamışken dramafever üyeliğim de vardı. yine dramafever için çektiği noble my love'da kendisine karşı bir crush oluşmuştu. dramafever'ın sahibi bütün paraları alıp kaçmış inanılır gibi değil ya... yani türkiye için normal tabii ki ama olay korede geçince insan üzülüyor. netflix için çektiği diziyi netflix'im olmadığı için izleyemedim ama tabii ilk sezonda aynı rolü lee kwang soo oynadığı için pek tabii ki insanlar karşılaştırmış. negatif yorumlar çoktu.

favori oppalarımızın çoğunun askerde olduğu bu senede umarım güzel bir diziyle ekranlara döner. hatta umarım viki için bir proje yaparlar. rakuten viki'yi satın aldığından beridir orijinal yapımları inanılmaz iyi.