şükela:  tümü | bugün
  • hani hayatta dibe vurmuşsundur herşeyini kaybetmişsindir tamam dersin artık bu dünyadan yol almanın vakti geldi ağırlık yapmayayım daha fazla diye düşünürsün, derken bir ses, evet; o ses...sungun babacan uzaklardan gelir dur dostum hayat aslındayla... başlayan uzun bir nasihat konuşması yapar, yapma diye, bırak uzun nasihatı adam iki cümle kursa yeter intihar modundan çıkarmaya. hani nerde savaşacağım insanlar deyip, düşman ararsın. savaşa gönderir adamı o derece. fazla da abartmış olabilirim. bana öyle geliyor belki bilemicem ama bu adam sabahtan akşama kadar konuşsa dinle ağzını açmadan o derece, evet o hayatıma yön veren seslerden biri iyi bildin. o nasıl bir tondur nasıl bir aksandır yıllardır çözmüş değilim. o ses'le açılmayacak kapı nadirdir.
  • brad pitt olur, tom cruise olur,
    yeri gelir
    daffy duck, kurbağa kermit olur....
  • sanki kendisini de başka biri seslendiriyormuş gibi hissettiren garip bir sestir. evine misafirliğe gitsen "hey dostum dolapta bira var. arrgh şu lanet olası ses beni deli ediyor. pablo buradan gittiğinden beri hiçbir şey değişmedi dostum. aynasızlar bu işin peşini bırakmayacak gibi" falan dese karşılığında kendini kaptırıp "dostum lanet olsun çünkü onlar da annelerine lanet etmişler" diyesi geliyor. çok ilginç bir ses gerçekten.