şükela:  tümü | bugün
  • son zamanlarda izlediğim en gerçek dışı video'ya konu olan abladır.

https://streamable.com/xynbi

sebebi neydi ki?
  • doksanlı yıllar tv sovları gibi. dugun tarihi milattan once mi yoksa sonra mı merak ettim.

not: miladı 2000 olarak aldım.
  • iç anadolu'da şov yaptığını düşündüğüm abladır. bir gün lazım olacak biri olmadığından abla demek elzemdir. muhtemelen pavyonda çalışan biriyken pavyon müdavimi akrabalardan birinin düğünde ''oğlan erkekliğe adımını attı'' şeklindeki düşüncesi sonucunda bir halk gösterisi vermeye razı olmuştur.

asıl enteresan olan şey şudur ki, şu dansı aval aval çocuklarla izleyen kitle yarın öbür gün öpüşen çift görse ''aile var burada'' moduna girecek kafadadırlar.

anadolu hakikaten enteresan bir yer.
  • video islamiyetten hızlı yayılacak gibi duruyor. kafamda 3 soru var. burası hangi şehir. yıl kac. ve o teyzeler bu kadını dövdü mü... ama en efsanesi 25 inci saniyede kadraja giren beyaz türbanlı. ac gibi izle izle kamera gelince bakmiyormus gibi yüzünü kapa. muhtemelen yakın gelecekte camide kamera görünce ağlayan dayı ile kapisacaktir.
  • efsane bir video.

sünnet çocuğunun hipnotize olmuşçasına oynamasına da ayrıca dikkat çekmek istiyorum. sadece sallanıyor garibim...
  • (bkz: akp döneminde gerçekleşmiştir)

para yetmeyince bir dansçı tutabilmişler. benim bildiğim çift halinde yapılır bu meret. sünnetli çocuğa yapsaydı bari ya da ayakta dikilen düğün sahiplerinden biri eşlik edeydi. tek kalmış kızcağız.
  • bir sünnet çocuğu için olabilecek en iyi abladır. abladan ziyade ablanın oraya geliş serüvenini merak ediyorum. nerden buldunuz, nasıl ayarladınız, ne dediniz de iş buraya kadar geldi...

elemanın biri "alkış alabilir miyim" falan diyor bir de, hahahaha.
  • alta yazılan yorum yarmıştır;

"çocuk,pipi iç kanamadan gidecek"

:))))
  • o neydi lan? o ortam nasıl kaldırıyor böyle şeyleri.
  • zavallı dans işçisi kadın, ulu orta köy meydanında nasılda alın teri döküyor :(