şükela:  tümü | bugün
 • vokalin sesindeki müezzin tonlamasına hasta olduğum grup.. öyle ki çıkıp ezan okusun, hatta aya gitsin ordan okusun, biz de burda yalandan duymuş gibi yapalım.. olmadı o kalsın ben gideyim aydan bile duyuluyormuş diyeyim, hiç yoktan iki geyik yapayım, vakit geçireyim..
 • yepyeni fin grup.. kendileri taa tikkurilada jumbo alışveriş merkezlerinde şarkı söylerken keşfetmiştik.. hatta resim çektirmiştik.. bir gün belki ünlü olurlar diye..
  (bkz: smiley)
 • fairytale gone bad , forever yours (favorim) , romeo , time has come ve heal me isimli parçalarını şiddetle tavsiye ettiğim grup. şu ana kadar sadece bu 5 şarkılarını dinlemiş olmam ve 5'ini de gerçekten beğenmem ise ilginç. ileride çok iş yapacaklar gibi gözüküyor.
 • forever yours,only,diamonds gibi muhteşem şarkıları seslendiren grup
 • gelecekte çok ünlü olup da usta sıfatına layık olacağını düşündüğüm grup.catchy denebilecek şarkıları var. ilk dinlendiği günde bu kadar beğeni toplaması hayra alamet değil.dinleyin,demek istediğimizi anlarsınız.
 • finlandiyalı ve 2002'de kurulmuş olan grup.heal me,fairytale gone bad,romeo, diamond,forever yours şarkıları dinlenesidir.vokalde samu haber, gitarda janne kärkkäinen, bassta raul ruutu ,davulda sami osala, klavyede ise jukka backlund var.
 • 2006 çıkışlı ilk albümleri olan on the way to wonderland'in piyasa ve kalite olarak başarısız olduğu söylenebilir.ancak çıkış parçaları fairytale gone bad gerçekten çok başarılı olmuş. şu andaki bakışla çok ileri gidebileceğini düşünmediğim bir gruplar ancak 2.albümlerinde daha iyi bişeyler yapabiliteleri de yok değil gibi hani sanki beraber göreceğiz orasını.
 • yeni albümleriyle bir kademe daha atlayip müzik piyasasinda daimi olduklarini ispatladilar, (bkz: samu haber) son albümlerinde, artik sadece grubun istedigi ve düzenlemesine karar verdigi parcalarin secildigini gururla söylüyor. samu hafiften crazy biraz melankolik ve daha cok cilgin bir cocuk... son single parcalari " http://www.youtube.com/watch?v=rmtg4htfwse " ile avrupayi sallamaktadirlar, almanya listelerinde 3. siraya yerlesenn bu parcanin akustik versiyonu icin akustik versiyondaki samu'nun yorumu ve sesine asik olunur,olundu, olunacak ...
 • sesini karizmatik çıkarmaya çalışan bir vokali ve şarkılarının sözleri yavan olan finlandiyalı grup. yerelde kalıp barlarda takılması gerekirken albüm çıkarıp uluslararası müzik piyasasına girmişler, bizim kulağımızı tırmalıyorlar.
 • dawn of discovery oyununda arka planda çalan şarkılardan birisidir.

  spotify linki

  öyle bir havası vardır ki sanki kıştan sonra gelen bahar gibidir. zorlu bir mücadelenin, verilen büyük emeklerin sonunda gelen ve istenen neticeye ulaşmak gibidir. kurtuluş savaşından sonra ilan edilen cumhuriyet gibidir. grup ve eleme maçlarındaki tüm sakatlıklara, fair play olmayan oyunlara ve adil olmayan hakem kararlarına karşın şampiyonalar ligini ya da dünya kupasını kazanmak gibidir.

  insanin icinde bir umut yeşertiyor dinlerken.