şükela:  tümü | bugün
 • yoktur üstüne daha zevklisi.. bill, bob, cormano, steve isimli 4 kovboyla yola çikarsiniz.. barlarin kapisindan girip kizlardan öpücük ve ates gücü alir yolunuza devam edersiniz... bu oyun üzerine exper olmus insanlarin yaptigi muhabbetlerden örnekler...
  atli bölümde 2 kere süvari gelir hizlica..bunlarin zamanlarini ve geldigi noktalari en iyi bu experler bilir...
  tren bölümünün sonunda adamin sapkasini cormano alir kafasina takar...
  barda iki bombaci kardesi öldürdükten sonra dans eden kizlar bölümünde bill isimli kovboyumuz utanir
  matrak oyundur
 • of of ne oyundu, dörtlü oyun makinasında delice jetonlarımızı harcardık. cormano, billy ve adını unuttuğum iki kişi daha vardı kahramanları arasında. özellikle bölüm sonundaki düşmanları çok zevkli olurdu. 4 kişi oynandığında bölüm sonlarında herkes heyecanla herife en çok kimin zarar verip parsayı götüreceğini beklerdi.
  bir de kartal çıkartmak diye bir terimi vardı ki, belli bir noktada çok uzun süre beklendiğinde bir kuşun peydahlanıp herkesi dağıtmasından ibaretti ve kavga sebebi sayılırdı doğal olarak.
 • kızılderili mezarlığına giden yol ve o bölgedeki savaş çok zevklidir. bir de bonus stageler vardır ekranın sekiz noktasından kovboylar çıkar kısa bir süre görünüp kaybolur amaç en fazla adamı vurmaktır. süper oyundur pek severim.

  bury me with my.... money
 • cormano'nun en iyi ates gucune sahip olmasi dolayisi ile 4 kisi oynaniyorsa kavga cikmasina sebebiyet veren oyun.
 • ilk bolumde kopruyu atese veren bir eleman vardir, her seferinde kendisini ve dusmanlardan birini ikisini yakar. hiyar bir elemandir sozun kisasi.
 • atari salonlarında oynadığım ama uzun süredir ismini hatırlayamadığım için bilgisayarıma kuramadığım oyun...
  sozlukte ismini görünce deli gibi sevindiğim ve hemen indirdiğim* oyun.
 • unutulmaz bu oyun.
  kızı öpmek için bara önce kim girecek,atın üstündeki altını kim kapacak rekabetinin yanında çiuv cuf bam efektleri eşliğinde 4 arkadaş arizona'nın uçsuz bucaksız çöllerinde yol alırdık. trenin üstünde koşturduğumuz bölümün sonunda kırbaçlı bi abiyi devirmek durumunda kalırdık.ayrıca kovboy barında geçen bölüm çok renkliydi,bölüm sonunda kim en çok hasar verdiyse o dans ederdi.tabii bir de cormano vardı,başlı başına ekol bi adamdı.ben hiç bitirememişimdir bu oyunu.
 • oyun salonlarında oynarken en çok eğlendiğim 2-3 oyundan biri. çok matrak bir western oyunudur. ayrıca bu oyunu ankara'da* ilk oynayan insanlardan biri olduğumu düşünmekteyim..
 • (bkz: snow bros)
 • atla gidilen bölümlerinde (özellikle 2. bölüm) bi tane morlu atlinin gelip , hizli mermi attiği , kaçabilmenin tek şartinin da "mermi atin başina yaklaştiği zaman at üstünde aşaği eğilmek" olduğu oyun. oyunun son adami richard rose diye bi adamdir , gebertirsiniz , sonra karnindan bi demir levha çikarir güler. sinir olursunuz daha pis kasarsiniz bu sefer gebertene kadar en az 2 jetonu harcarsiniz. cormano süper adamdir tabii ama , herkes ona abandiği için diğer tüfekli eleman olan bob seçilebilir , bir cormano performansi yakalanabilirdi. ancak oyunun en zor boss u , sondan bi önceki meksikali gatling gun kullanan denyodur. can çikartir. *