şükela:  tümü | bugün
  • tamamı hiçbir yerde yoktur. bir kısmı atv arşivinin sel baskını sonrası zarar görmesi nedeniyle dünya üzerinden silinmiştir.
  • telsim verimerkezini bodrum kata koyan aynı kafa yapısına sahip iş bilmez insanlar yüzünden tamamına ulaşılamayan bölümlerdir.

kaset kopyalarının başka bir kişi yada kurumda olmaması da ayrı bir rezalet.
  • bir yerde tum bolumlerin ham halinin sevket altug'da mevcut oldugunu okumustum ama ne derece dogrudur bilmiyorum.
  • birkaç gün önce çocukluğumuzdan bu yana birlikte süper baba izlediğim bir arkadaşımla konuştuğum konu. türkiye'de resmen iz bırakmış bu denli önemli ve ünlü bir dizinin tüm bölümlerinin bulunamaması tek kelimeyle skandal.

bugüne dek ben de atv'de yaşanan su baskını sebebiyle söz konusu arşivin yok olduğunu düşünüyordum. ancak belirtilenlere bakılırsa dizinin tüm bölümleri şevket altuğ'da var. biri bir el atsa şu işten para kazanması da muhtemel. salt a2 kanalına satsa bile -ki bu kadar fanatiği varken alırlar illa ki- maliyeti çıkarırlar diye düşünüyorum. ya da dvd'leri satışa çıksa.

bi el atıverin gari. yeni nesil de bu efsaneyi kaliteli bir biçimde izlemeli.
  • cok isterim bulunmasini.. bu aksam onu ararken bu basliga denk geldim.. elinde olan varsa paylassa cok güzel olur... ne güzeldi... cocuklugumuzda iple cekerdik baslamasini tüm ailemiz ve misafirlerimiz...
  • "acaba süper baba'nın ilk bölümü nasıldı?" sorusuna yanıt olarak, son birkaç gündür aklıma düşen ve nihayet bugün araştırma gereği duyduğum, çocukluğumda cuma akşamlarını iple çekmemi sağlamış dizinin bölümleridir. fakat tüm bölümler maalesef ki mevcut değil internet ortamında. bugün, her ne kadar yandaş bir medya organı olsa da atv'nin, bu arşivi bir şekilde(eksik olan bölümlerin de diğer kişi ve kurumlarda kopyaları vardır mutlaka) yeniden tamamlayıp, dvd olarak ya da netflix, puhutv gibi ortamlarda satışa çıkarması gerekmektedir. şevket abi duy sesimizi, yayınlayın şu arşivi.

hatta, ekşi sözlük olarak bir kampanya bile düzenleyebiliriz bu konuda. gündem oluşturmada, artık biz de söz sahibiyiz ve sesimizi duyuracağımızı da düşünüyorum. kampanyanın adı da "süper baba arşivini tamamlıyoruz kampanyası" olabilir.
  • (bkz: sana girsin)
  • 137 bölümün 112 'si bu linkte mevcuttur.

"4k video downloader" indirerek tek tıkla 112 bölümü 720p kalitesinde bilgisayarınıza indirip arşivinize değer katabilirsiniz.

tüm bu işlemleri uygularken fon müziğinizde bu olabilir.