şükela:  tümü | bugün
 • bir ay boyunca toplamda 64 kişi yarıştırılacak, bunlardan sadece birisi ödüle layık bulunacak ve cebine 5.000 tl koyup yollacaklar. tamam bu yarışmalarda para ön planda değildir falan ama koca bir ekonomi kanalının mahalle bakkalı gibi davranmasını da kim içine sindirir?

  yayından kaldırılana kadar yarışmacıları şimdilik ya eş dosttan bulurlar ya da ilgisiz alakasız geçerken uğramış tiplerden. bir ihsan varol olsa gerekirse üstüne para verip katılırdık orası ayrı.
 • kelime oyunundaki samimiyeti aynı anda bütün oyunculara dağıtılarak eğlenceli gülüşmeli ve kaliteli şekilde yapmaya calışan gayet de güzel olmuş yarışmadır hatta bizzat gittim katıldım cok eğlendim sunucu (bkz: alper ateş) yapımcı (bkz: devrim doğan) zaman geçtikçe cok daha tutulacak bir iş çıkarmışlar.
 • sunucusu o kadar çok ve boş konuşuyor ki zaman zaman tüm izleme hevesini alıp götürüyor. tamam, iyi niyetli, sempatik bir insansınız alper bey ama her sorudan önce ve sonra tüm yarışmacılarla muhabbet çevirmek zorunda değilsiniz.
 • gittik gördük eğlendik.

  öncelikle devrim doğan gerek muabbeti gerek kafa yapısıyla tanışmaktan keyif aldığımız bir insan.

  alper ateş de gerçekten iyi niyetli ve güleryüzlü.

  devrim bey sağolsun bizi karı koca olarak yarıştırarak evde kimin patron olduğunu tescilleştirmiş oldu :)

  diğer yarışmacı hemşerilerim de sağolsunlar çok ince insanlardı.

  biz karı koca olarak anılarımıza çok güzel bir yarışma programı deneyimi kaydetmiş olduk.

  izlenesi yarışmadır efendim :)
 • bu akşamki konukları feci baymis olan yarisma. özellikle de kadın yarısmacıları.. ayşe ve tuba galiba isimleri. cihangir diye bi çocuk var bir acıyorum. bi daha böyle dangalak muhabbeti olan yarışmacılar almazsa izlenebilitesi çok yüksek olan yarisma hele de büyük riskin baydiği bu günlerde..
 • yenildik ama cok keyifliydi.
  ızleyin, izlettirin, katilin :)
 • bir türlü ısınamadığım yarışma.

  ilk turlarda öne geçen birisinin günü galip bitirmeme ihtimali çok ama çok düşük. bence puan sisteminde bir değişiklik olmalı. daha çok yarışmacı oyunun içine girebilirse daha zevkli olacaktır. bunun dışında, günahını almak istemiyorum ama sunucunun yarışmayı çok kötü sunduğunu düşünüyorum. belki yarışmanın formatı bu şekilde olduğu için, her soruda aynı muhabbeti yapmak zorunda kalıyordur. ama kendi tercihiyle bunu yapıyorsa, bir yerde çok itici olmaya başladığını bilmesini isterim.

  sırf aynı kanalda yayınlandığı için kelime oyunu ile karşılaştırılıyor olabilir. ikisi arasında dağlar kadar fark olduğunu düşünüyorum. ali ihsan'ın güzel sunuşuna alışmış bir seyirci olarak, bu yarışmayı sevemedim.
 • korcan adlı yarışmacının çılgın attığı yarışmadır.

  adam sürekli ben kazanacağım derken, sonuncu oldu.

  sürekli saçma saçma güldü.

  garip ve hafiften mal bir arkadaştı.
 • şuan tvdeki en eğlenceli yarışma. tavsiye edilir. gece reklamsız tekrarı oluyor sanırım 1de başlıyor çünkü şuan izliyorum.
 • kelime oyunundan sonra beğendiğim kelime yarışmalarından ve yarın akşam katılacağım yarışma. tüyoları bekliyorum.