şükela:  tümü | bugün
  • şuradaki videodan görebileceğiniz yürüyen kondom virali gibi bir çocuk.günlük hiç dövmese 2-3 tane çocuk döver,dosta da düşmana da korku salar.özellikle 16. saniyedeki kullandığı teknikle bruce lee üstada saygısını belirtmiştir
  • sağlam bi sopayla bütün psikolojik problemlerinden kurtulabilecek kardeşimizdir. iki dakika seyrettim hayattan soğudum resmen. allah ana babasına sabır versin.
  • "süper dadı"dan ziyade şunun ilgilenmesi gereken çocuktur.

allah düşmanıma vermesin, başka bir şey diyemeyeceğim.
  • kardeş terminatör demişsin ama bu bildiğin zombi
    (bkz: evlerden ırak)
  • south park izleyenler bilir. dog whisperer çocuklar üzerinde çok iyi bir etki bırakır.

http://4.images.southparkstudios.com/…g?quality=0.8
  • çocuk bu aşamaya gelene kadar çocuğun şımarıklığına ve başkalarına saldırmasına aman oğluşum diyerek birşey yapmayan, diyemeyen aile tüm bu durumdan sorumludur. başkaları zarar görürken sallamazsan, o çocuk gelir sonra sana, kardeşine saldırır, mal gibi kalırsın öyle.

benim de evlatlarım var, toplum yaşamının bilincinde olmalarını sağlayarak, başka insanlara saygı duymaları gerektiğini söyleyerek yetiştiriyorum. tekvando öğrenmesine rağmen misal büyük olan daha kimseyi dövmedi.

psikologa gidilmesi için deli olmaya gerek yok, insanlar bunu anlasa süper olacak.

sonradan gelen not:çocuk dayak yediği için böyle olsaydı ailesinin yanında sinmiş okulda canavar olurdu. eleman babaya bile saldırıyor.
  • veledin kardeşi dayağı o kadar kanıksamış ki tepki bile vermiyor aq. her tokatta biraz daha gülüyor. bu sikik velet belki ilerde adam olur ama küçük çocuğun ortaokulu bile bitirebileceğinden şüpheliyim. kafaya ağır darbeler almış ve almaya devam ediyor. dadının çocuğun annesine söylediği "göz kontağını kesmen gerrekiyor" cümlesi ise bambaşka bi boyut. köpek eğitiyor sanki aq.
  • bence çocuk aman oğluşum diye bu hale gelmemiş. önce şiddet görüp sonra pişmanlıktan şımartılmış sonra yine şiddet görmüş bir daha şımartılmış o yüzden pek bir şeyden korkmuyor çünkü annesinden veya babasından gelebilecek en üst düzey tepkiyi biliyor yüzlerce kere görmüş çünkü.

not: annesinin 6 aylık ömrü kalmış büyük ihtimalle bu sorunu psikolojisi kaldırmıyor olabilir. bu çocuğa bu şekilde öz annesi dışında kimse tahammül göstermez yazık garibim.
  • ne kondom reklamı ne de terminatör. günümüz sınıflarında -en az- bir tane buğra gibi öfke kontrolü olmayan çocuk var. oradaki eğitim atmosferini siz düşünün, ben de öğretmenlerin geçmiş öğretmenler gününü kutlayayım.
  • oyunculukta zirveye ulaşmış, programa reyting kazandıran çocuktur.
    kurgu olduğu çok belli.

ha gerçekse, o zaman anası babası bir pedagoga götürsün.