*

şükela:  tümü | bugün
  • http://www.superfm.com.tr/ adresinde intenetten istek yapabildiğiniz radyo kanalı
  • kimi şahısların periodik olarak freakansını bağırmak suretiyle ("90 8 çabuuuk", "allaaaa 90.8") beni rahat rahat oturduğum mekanımdan radyoya yöneltmek, nadide bacaklarımı yormak amaçlı çabalarının başaktörü, elebaşısı.
  • neden bilmiyorum ama trakyada en fazla dinlenen radyo kanali. belki genc partinin trakyada cok oy almasinin bir sebebide budur.
  • radyonun sofor hegemonyasinda oldugu toplu tasima araclarindan edindigim izlenime gore , turk pop muzigi artik kulagimiza eskisi kadar yabanci degil ve yenilere gore daha cekilir. ancak bu muzigi butun turkiyeye yayinlamayi kendine is edinmis radyo istasyonalrinda calisan kimi arkadaslarimiz bununla beraber kendi kalitelerinde ve sekillerinde degisiklik gosterdiler mi diye soran olursa evet. fakat hangi yonde tabii ki kendini dunyanin kahramani , bir numarali dj i zannetme yonunde. bunu en cok suradan anlayalim (dinleyelim - ogrenelim) : super fm de sabahin korunde radyo yapan bir andaval kiz mevcuttur. bu kiz dur durak bilmeden konusur anlatir salaklar durur. kimse de yaa bi siktir git bea kizim demez. yaptigi hatanin tam olarak bu oldugunu soyleyemeyiz. asil sorunu konusup konusup kafa sisirdikten sonra hemen peki veya pekiala diye sarki sunmaya gecmesidir. sanki karsisinda durmaksizin ve dinlemeksizin konusan , programin akisini , gidishatinin icine yapan bir konuk varmiscasina artist artist kendi sozunu keser ve salaklastirma sarkilarinda birine daha gecis yapar. eger birine bok atmak gerekir ise bu entry sonunda genel bir sozlukcu tavrina uyum saglamak icin , hata bunlari tepemize cikaranlardadir deyip noktami koyarim.
  • bildiğim kadarıyla türkiye'nin ilk özel radyo kanalıdır ayrıca.
  • kadir çöpdemir'li yıllarında gayet kaliteli yayın yapan ancak uzun zamandır zevzek programcıları olan ve çok kötü şarkılar çalan bir kanal haline gelmiştir.
  • okul servislerinin default radyo kanalı. az çekmedik kahrını.. genelde sabah sabah serviste duyulan ilk şarkı o gün boyunca dile dolanırdı bir de.. zor zamanlardı.
  • lisedeyken sabah aksam serviste dinlenen radyo kanali, en onemli ozellikleri ne okula giderken ne de okuldan donerken reklamlardan dolayi hic sarki dinleyemeyisiniz, haberler gibi bi hizmetinin olmamasi, ve de o yillarda her sabah mutlaka fulden uras'in bensiz olsun denen tiksindirici sarkisini kulaginiza takmasi ve de yillardir degismeyen supeeeeer fm cingilidir.
  • bir radyo bu kadar para eder mi ya diye sabah sabah aklimi karsitiran bir paraya satilmistir...
  • "..650 var 15* bayraktan.. 700 geldi 81* bayraktan.. 750, 800, 850 ve 900 geldi 81 bayraktan.. süper fm ihalesinde 29 milyon 900 bin dolardayız 81 bayraktan.." anonslarıyla sabah eğlencesi olmuş, yarışma gibi devam etmiş, oyuncak gibi artan fiyatıyla dudak uçuklatmış ihaleye sahip radyodur.. adamlar sanki kurbanlık pazarlığı yapar gibi açık artırma yapmış, trilyonlarla oynamıştır.. 100bin dolarını gördüm ve 100bin daha koydum gibisinden olmuştur.. tahminim, bu yüksek meblağ radyonun donanımından çok ismine verilmiştir.. zira süper fm frekansı ve cıngılıyla akılda yer etmiş köklü bir radyodur..