şükela:  tümü | bugün soru sor
 • fiyatlandırma politikalarını saymazsak on numara beş yıldız yerdir. konumu sessiz sakin, sahipleri sıcakkanlı, tasarımı güzel, sosları hoş.

  fiyat olayını da şu şekilde açıklayayım; bir adet hamburger 20tl burada mesela ama ''iyi hamburgere her türlü parasını veririm sıkıntı yok'' kafasındaysanız, evet, çok iyi hamburgerleri var. ama '' altı üstü hamburger''cilerdenseniz pek önermem açıkçası. zira ben ikinci gruptandım.
 • yemeksepetinde yazdığım yorumdur:

  45 liraya xxlarge burger aldım. en pahalısı. bu kadar pahalıysa vardır bir olayı dedim. dikine bir sigara paketi ısırmaya çalıştığınızı düşünün. neyse bi şekilde yenir, sorun o değil. hamburgerin ekmek arasına köfte konunca olacağını mı düşünüyorlar acaba? ki köftedeki sucuk baharatını farketmedin zannetmeyin, ne cheddarı cheddar, ne baconu bacon. yahu bi başkasının hamburgerini bi yiyin bi farkı görün bu nedir yahu? hamuburger değil köfte ekmek yapıyor burası. biraz pahalı o kadar.
 • kocaman bir hayal kırıklığı ile arka sokaktaki evimize dönmemize sebebiyet veren dikilitaş mukimli burger satıcısıdır.

  gerçekten içi çiğ, tuhaf kokan burger eti, darmadağın olan bir o kadar tuhaf ekmek...

  çok üzücü ve akşam akşam aç kalmamıza sebebiyet vermiş fiyatları pahalı yerdir aynı zamanda...
 • çok başarılı mekan. ata holding'e toplantı için geldiğimde keşfettim burayı ama toplantı olmasa da gelirim ve herkese tavsiye ediyorum.
 • hayatta sosisli ve hamburger konusunda hassasiyetiniz varsa bu mekanı bir deneyin derim. boğazına düşkün bir insan sayılmasam da, bu iki yiyecek konusunda katı kurallarım var. super friends'te aradığım lezzeti bir arada buldum. personel de cana yakın. keşke başka şubeleri de olsa.