şükela:  tümü | bugün
  • yardimsever bir yazar, incisozlukteki muhtesem askerlik anisini emek emek word'e kopyalayip benle paylasmistir, sagolsun.
  • badi listemin güzide insanı.
  • yazım hatalarını bildiren yardımsever ve kibar bir yazar.
  • (bkz: #70390464)

çocukları varsa veya olacaksa şimdiden allah'a emanet edilmesi gereken kişi. bir de mümkünse giriş katta falan otursun.
  • (bkz: #70443955)

az önce bana artistlik yaptığı gibi sönen eleman. neymiş dirty talk ile trash talk'u karıştırıyormuşum.

https://www.youtube.com/watch?v=k8_razvyddg

mcgregor'un mayweather'ın yüzüne beni azdırıyorsun muhabbeti yapması trash talk'tan öte dirty talk'a girer. sanırım herkesi kendi gibi zannettiğinden xhamster harici bir yerde dirty talk ifadesinin kullanılmadığını zannediyor, yazık.

üniversiteye gidecek yaşta mıdır bilmiyorum ama iyi bir üniversiteye gidip ingilizce öğrensin, teofl'dan 100+ alsın, sonra gelsin bana ingilizce öğretsin. şaka gibi insanlar, ahahahahahahah. bu denli içten güldüm gerçekten.
  • akdjskkfkakdkksa.

ya elemana kiro dedim, xhamster dedim hala kendini haklı çıkarmaya çalışıyor hakaretlerine rağmen. akp misin nesin aq.

canım ciğerim sporda dirty talk diye bişey yoktur. ahahahhahaa ya cidden açıklamaya çalışıyorum şu an. trash talk vardır. sporcu "seni görünce sikim kalktı" dedi diye o dirty talk değildir. sen çok yanlış gelmişsin akfkkakdkakdk. ya bi siktir git ya akdjkakskak
  • kendi ağzıyla "cevap veremedim, o yüzden hakaret ettim ama yine susturamadım." diyen helecanlı yazar. helecan için de bir mesaj bekliyorum.

üniversiteye gidip ingilizce öğrendiğinde şunu okusun anlar. belki o zaman abisine bir özür dilemeye de gelir, konuyu kaparız.

"dirty talk or talking dirty is the practice of using graphic word imagery to heighten sexual excitement before and during (or instead of) physical sexual activity. ıt is commonly a part of foreplay, and can include vivid erotic descriptions, sexual humor, sexual commands and rude words."

"seni görünce beni azdırdın, bak kaldırdım." tarzı diyalogların neye girdiğini umarım öğrenmişsindir artık. mazallah bir yerde trash talk yapıyorlar zannedersin de, aslında iş başka bir şeydir kendini kurtaramazsın aman tü tü tü.
  • adam hala spor müsabakası için dirty talm diyor ya ahahanhahahahanhahaahajakakakajajjamfmzkxmmzmzmsmzmzmzkxkms

ya nolur biriniz doğrusunu öğretsin. ama dikkat edin ha, mesaj kutunuz durmuyor, sürekli yeşil
  • wikipedia'dan tanımını getiriyorsun adam hala spor müsabakası diyor, helecan yapıp talk yerine talm yazıyor falan. sürekli random klavye tuşlarına basma hevesi, güldüğünü eğlendiğini defalarca belirtme durumları. senin orada için için kudurduğunu bilmesem yazmayacağım zaten, sırf damarına basayım diye yazıyorum şu an. mesaj kutunuz durmuyor demiş, mesajlaşmayı başlatanın kim olduğunu göstereyim de kimin maç başlığında iplenmeyince sinire bağlayıp mesajdan zorladığı da ortaya çıksın.

http://i.imgur.com/h9tfjqn.jpg

eleman bana hala mesaj atıyor bu arada, son bir kaç mesajı "öptüm kib bye", "mucuk xd" falan. başta gülüyordum da, şu an acınası geldi biraz. kendi haline bırakıyorum.
  • mucuk xd