şükela:  tümü | bugün
  • youtuber'ların zeka seviyesini net şekilde göstermiştir.

https://twitter.com/…mtr/status/1161720128024846338

herif türk ve 4,5 milyon abonesi var. linkini vermek istemiyorum. isteyen youtube'a deli mi ne yazıp bulabilir. 40 iq tiplere videolar çeken bir tip işte. reklam peşinde koşan bu cahile mutlaka dava açılmalı. sportif dava değil ama türkiye'nin itibarını zedelemekten açılmalı.
  • vitaly’den özenmiştir, lan biriniz de özgün içerik üretsin ya.
  • bu herif bir de sözlük'e gelmişti. gör bunları kanzuk efendi gör.
  • en kısa sürede hakkında yasal işlem başlatılması gereken youtuber.

türkiye'nin imajını planlı bir şekilde zedeleme çalışmaları cezasız kalmamalıdır.
  • bu tipleri sorgusuz sualsiz hapise atmak lazım, ülke içinde kırk yılda bir etkinlik oluyor. bunun gibi gerizekalılar içine şıçıyor.
  • o kadar memeyle ilgili türkülerimiz var gönül isterdi ki bir tane baldırına memesine güvenen bir türk kızı söyle bıldır bıldır memeleriyle bir bastan bir basa kossun sahayı da elalem meme görsün. nerdee. hep ecnebide. anca böyle soparlar girsin bizde.
  • ama o başkalarına iş imkanı sağlayan bir içerik üreticisi tamam mı ? ekşi sözlük'e konuk olabilecek kadar da saygın (master of dürüms)

tanım : izlenme kasmak için g*tüne sopa bile sokabilecek bir youtuberın malca eylemi.
  • şuraya yazmasanız kimsenin haberinde olmazdı. ingiliz takımları maçlarında oluyor bu . finalde de olmuştu. rezil olmadık merak etmeyin. yinede temiz bir sopa çekerlerde bir daha yapmak isteyenler iki kere düşünür. yeni videosu: karakolda sabaha kadar dayak maceram
  • ekşi sözlükte yazarların sorularını yanıtlayan bir youtube’rdır

hakaret davası ile uğraşmayalım şimdi.
  • bu mu gerizekalı bunu takip eden mi bilmiyorum ama şöyle 7-8 yıl hapis cezası verirlerse sigara içmeyen ben bir paket marlboro alır içerim.

(bkz: keyif sigarası)